Basketbalisté SKB mají doma co napravovat

Rokycany – Druholigoví basketbalisté SKB Rokycany si zkomplikovali cestu do finálové skupiny. prohráli dvakrát v severních Čechách a potřebují nyní doma bodovat naplno.

15.2.2013

Ilustrační fotoFoto: Robin Novák

Baník Most-SKB Rokycany 71:55 (11:17, 33:33, 51:48) – utkání se zpočátku vyvíjelo pro hosty slibně. Poločasová remíza a ztráta tří bodů po třiceti minutách dávaly šanci. Jenže závěrečná pasáž vyzněla 20:7 pro domácí…

Body SKB: Velenský 19, Tomáško 13, Mandík 11, Drobný, Bortel a Skokánek po čtyřech.
Teplice-SKB Rokycany 86:60 (22:13, 38:27, 61:40). Druhý duel se hrál podle jiných not. Severočeši od začátku na palubovce vládli a upevnili si první místo.
Body SKB: Bortel 19, Mandík 11, Skokánek 10, Drobný osm, Tomáško a Velenský po šesti.
O víkendu: zítra SKB-Písek (17.00) a v neděli SKB-Strakonice (11 hodin).