Rokycansko - Ve fotbalové okresní soutěži mužů je odehráno šest kompletních kol. Bez ztráty bodu už není žádný tým. Nejdéle odolával Kařez, jenže neuspěl s rezervou Holoubkova a v minulém vystoupení ani se Lhotou.

Cheznovice B - Holoubkov B 0:4 (0:1). Lídr se ujal vedení Zelenkou ve 26. minutě. Po změně stran pálili do černého Brkal, Jankovský a Mužík.

Líšná - Raková B 0:0. Ve vyrovnaném utkání si hosté odvezli cenný bod, přestože celý zápas bojovali jen v deseti lidech.

Kařez - Lhota pod Radčem 1:5 (0:2). Konfrontace sousedů vyzněla ve prospěch hostů. Do černého pálil v prvním dějství dvakrát Mudra. Deset minut po obrátce to bylo 0:3 zásluhou Pěnkavy a vzápětí Tupec snížil. Naděje domácích však měla jepičí život, neboť Konětopský a Novák dokončili debakl Kařezu.

Volduchy B - Skomelno B 3:3 (0:0). Začínalo se vlastně až od 46. minuty. Šauer zajistil domácím vedení, ovšem pak Hůla z penalty, Nimberger a Bělohlávek stav otočili na 1:3. Nápor Volduch přinesl bod a postarali se o to Jindřich Kratochvíl (z pokutového kopu) i Šauer.

Strašice B - Příkosice B 3:2 (2:1). Čtvrtá minuta znamenala radost pro Spartak, když skóre otevřel Havel. Po půlhodině hry rozvlnil síť Paur na 2:0 a Krajdl snižoval. Ve druhém dějství Strašice znovu odskočily po Šujanově trefě a Martin Novák pouze prohru korigoval.

Příští kolo: Holoubkov B - Líšná, Lhota pod Radčem - Cheznovice B (oba duely v sobotu), Příkosice B - Volduchy B, Skomelno B - Kařez, Raková B - Strašice B (vše v neděli). Začátek je vesměs v 16 hodin.

Pořadí po 6. kole: 1. Holoubkov B 15 bodů, 2. Kařez 12, 3. Volduchy B 10, 4. Lhota 9, 5. Strašice B 9, 6. Líšná 8, 7. Cheznovice B 7, 8. Raková B 6, 9. Skomelno B 5, 10. Příkosice B 4.