Cheznovice rozdrtily Břasy. Pomohl jim příchod Hozáka

Cheznovice - Fotbalisté Cheznovic si připsali do tabulky okresního přeboru další tři body.Cheznovice–Břasy 6:1.

9.10.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/Vladimír Klíma

Domácí se opět potýkali s absencí několika hráčů. Na lavičce byl tak připraven pouze Hozák. Od úvodních minut měli častěji míč na kopačkách hosté, kteří se také ujali vedení. Po cetrovaném míči z přímého kopu se hlavou trefil Moravec. Cheznovičtí přidali plyn. Výsledkem byla nebezpečná střela Mračka a poté vyrovnání v podání Ševčíka.

Po změně stran to byl opět Ševčík, který měnil skóre. Ujala se jeho přesná střela z úhlu. Za tohoto stavu se probudili i hosté ,ale jejich pokusy mířily naštěstí vždy mimo branku Štochla. Další příležitosti na straně Cheznovic neproměnili Vaník, Ševčík a do břevna mířil Mraček. Těsné vedení Cheznovic tak vydrželo až do 75. minuty. V tomto čase se do hry zapojil Hozák, střídající Langa. A to byl tah hodný Brücknera!

Patrik totiž hned svůj první kontakt s míčem proměnil ve třetí gól svého týmu. Hosté po této brance otevřeli hru a domácí borci začali exelovat. V posledních minutách se postupně trefil Kratochvíl, Ševčík a P. Huml.

9.10.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči z Podmokel představí nový vůz

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
54

Fotbalisté Mýta podlehli Tachovu

Mýto – Smutek zavládl po úvodním střetnutí krajského přeboru v kopané v mýtském areálu na Letné. Domácí se ovšem za svůj výkon stydět nemusejí!