Vraťme se ale k utkání se Sulkovem. Soupeř přijel do Příkosic pouze s jedním hráčem na střídání, kterého trenér hostů musel poslat do hry téměř okamžitě po úvodním hvizdu. Vystřídal totiž hráče, jenž si v první minutě duelu natáhl stehenní sval. Sulkov i přes počáteční komplikace hrál agresivně a domácím borcům se nejdříve nedařilo přes nátlakovou hru soupeře prosadit.

Vše ovšem prolomil Jandoš, který po Komancově asistenci rozvlnil sulkovskou síť. Pár minut na to už to bylo 2:0 opět díky Jandošovi a Komancovi. Sulkov začal hrát nečistě, což několikrát odnesl Pražák, úder loktem do obličeje museli několikrát skousnout Komanec i Hrubý.

Ve druhém poločase byla domácí Čechie jednoznačně lepším mužstvem, což dokázal Jandoš vyjádřit třetím gólem. Opět u toho byl i kapitán Komanec. Aby toho nebylo málo, rozhodl se Martin Novák, že výsledek kosmeticky upraví dalšími dvěma góly. Konečný výsledek 5:0 dokonale odpovídal dění na hřišti.

V sobotu 10. listopadu se borci Čechie Příkosice vydají do Mladotic, kde vyzvou čtvrtý celek průběžného pořadí.