Druhé kolo mistrovské kopané poslalo trojlístek z Rokycanska na cizí pažity. Byly z toho čtyři body díky úspěšným penaltovým rozstřelům.

Začněme ale tím nejsmutnějším. Rezerva FC Rokycany utrpěla debakl 0:5 v Rozvadově a ani tuto neděli ji v Husových sadech nečeká jednoduchá role. Přijede Koloveč, vítěz dvou uplynulých ročníků!

Divizní Rokycany se rozešly smírně 0:0 v Mariánských Lázních s nováčkem skupiny A. Následoval penaltový rozstřel, při němž hned v první sérii zaváhal Hereit. Jeho spoluhráči však exekuci pokutových kopů zvládli dokonale a vyznamenal se i brankář Vild. FC tak získal dva body a má před sebou dvě domácí vystoupení (Hořovicko, Cheb).

Slavoj Mýto napravil zaváhání z premiéry. Ve Vochově, kde našly azyl Křimice, to bylo po 90 minutách 1:1 (za Slavoj se trefil Veverka a naši zástupci hráli téměř celou druhou půli přesilovku), aby střelba z bílého puntíku přinesla bonus hostům!