Dorost FC čeká repete s Pískem

Rokycany - Dnes v šestnáct hodin absolvují ligoví dorostenci FC Rokycany odložené utkání kategorie U 19. V Husových sadech vyrukují na Písek, s nímž minulou neděli kvůli průtrži mračen bojovat nemohli.

17.10.2012

Ilustrační foto.Foto: Deník

Také následující duel sehráli naši mladíci doma, ovšem bodovat se jim nepodařilo.

FC Rokycany-Senco Doubravka 3:4 (0:3). Už v 5. minutě zahrozili hosté. Jejich trestný kop vytáhl gólman Vojáček. Domácí odpověděli nepřesnou hlavičkou Krále, aby v minutě dvanácté zadáci FC zbytečně faulovali a nařízenou penaltu Senco proměnilo. Ve 32. minutě bylo ještě hůř. Rychlou kombinaci hosté zakončili krásnou střelou a bylo to 0:2. Hořká první půle vyvrcholila ve 41. minutě třetím úderem Doubravky. Navíc se před odchodem do kabin znovu vytáhl perfektním zákrokem Vojáček.

Začátek druhého poločasu našim zástupcům nevyšel. Špatně zahráli malou domů a soupeř zvýšil na 0:4. Potom se konečně začali prosazovat i kanonýři FC. V 69. minutě proměnil Bron penaltu, v 81. minutě se hlavou po rohu prosadil Prokop a v samém závěru korigoval na 3:4 Mothejzík. Vyrovnat však už mladíci FC nestihli.

Celkově se jednalo o vyrovnané utkání, v němž doubravecké Senco působilo fotbalovějším dojmem, ale góly střílelo hlavně po rokycanských hrubkách.

Sestava FC: Vojáček, Kropáček (65. Novák), Král O., Špic, Feiferlík, Spěváček (22. Šístek), Bron, Veselý, Prokop, Knapp, Pfeifer (46. Mothejzík).

17.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Rokycany utrpěly debakl s lídrem

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Příčinou smrti týrané Janičky bylo poranění hlavy

Rokycany - Krajští kriminalisté se případem nadále zabývají.

Motorista v Hrádku byl pozitivní na amfetamin

Hrádek – Hrádečtí policisté v závěru týdne zastavili motoristu, který před jízdou fetoval.

Starosta Zvíkovce poslal pohár do Ostrova

Zvíkovec – Aktivní hasiči v obci na severu Rokycanska uspořádali první ročník soutěže jednotek požární ochrany ve vyprošťování.