Slavoj Mýto-TJ Sokol Radnice 3:2. Na rozdíl od propršeného víkendu počasí aktérům přálo. Utkání se tak odehrálo na hlavní ploše a bylo připraveno i na šlágr dospělých. Opět mezi Mýtem a Radnicemi a znovu o gól ve prospěch domácích (4:3).

Vraťme se ale k mladíkům. Na začátku utkání se zdálo, že na trávníku existuje pouze Slavoj. Už ve druhé minutě byl otevřen brankový účet. Po autovém vhazování se k míči dostal Tomáš Hatina a vymetl pavučiny hostující svatyně. V sedmé minutě se skóre měnilo podruhé. Po faulu na Nováka se rozehrávky ujal Poduška. Hatina uplatnil svojí sílu v souboji s Draským a zvýšil na 2:0. Od tohoto momentu o sobě dali vědět i hosté, ale dva přímé kopy kapitána Palečka vyrazil brankář Szalai na roh. Ve třicáté minutě mohl snížit Kořínek, ale v jasné situaci přestřelil. O sedm minut později se Radnice dočkaly. Po levé straně se přes tři soupeře prokličkoval Habr a míč bezpečně uklidil ke vzdálenější tyči. První poločas skončil za stavu 2:1.

Dokončení ve středečním vydání Rokycanského deníku.