Hosté ze Žihle jim tentokrát roli usnadnili. Přijeli v deseti lidech a z toho bylo v sestavě pět žáků. Zbirožští byli mimochodem v obdobné situaci o týden dříve v Radnicích. V devíti lidech tam zodpovědně bránili, a proto neutrpěli obdobný debakl jako nyní seveřané.

Zbiroh–Žihle 11:0 (4:0). V úvodních minutách domácí soupeře viditelně přehrávali, ale do zakončení se dostávali jen sporadicky. Až ve dvacáté minutě se nádherným lobem z 25 metrů trefil Urx a přinesl na kopačky mladíků TJ Město více klidu. O tři minuty později vystihl chybnou rozehrávku hostů Holeček a přesnou střelou zvýšil na 2:0. Ve 33. minutě obešel dva hráče M. Onodi. Přihrál před bránu volnému Melkovi, a ten se nemýlil – 3:0. Ve 39. minutě zatáhl míč po pravé straně Vetengl, přihrál Smitkovi, který kolmicí vybídl Melku k samostatnému průniku do vápna a zakončení na 4:0.

V úvodu druhého poločasu nejprve Vetengl nastřelil břevno a O. Novák tyč. V 52. minutě se premiérově za dorost trefil D. Onodi na 5:0. V 58. minutě pálil po narážečce s Holečkem dělovkou k tyči O. Novák a bylo to o šest branek. V 65. minutě centroval Toman do pokutového území a Dvořák hlavou upravil skóre na 7:0. O tři minuty později se zapsal do střelecké listiny střelou k tyči. Deset minut před koncem dával na 9:0 Dvořák po narážečce se Smitkou. V 84. minutě L. Novák přehodil ´dloubákem´ hostujícího gólmana a věrní příznivci se dočkali desítky. Ani to nebylo vše. V poslední minutě utkání uzavřel skóre na konečných 11:0 svým třetím gólem v utkání F. Melka.

V příštím kole Zbiroh čeká okresní derby v Rokycanech )neděle od 14.30). .
Sestava TJ Město: Řezáč, Toman, Holeček, M. Onodi, Urx, Dvořák, O. Novák, D. Onodi, L. Novák, F. Melka,V. Melka, Vetengl, Smitka, Mencl.
Další duely: Radnice prohrály v Boru u Tachova 3:4, když marně doháněly čtyřbrankové manko. Rokycany B neuspěly na Doubravce. Zde jsou výsledky:Dorostenci Zbiroha ukončili půst