Dorostenci Zbiroha podlehli Doubravce B o jediný gól

Zbiroh – Ve fotbalové krajské soutěži vyšli naprázdno dorostenci TJ Město Zbiroh. prohráli doma s Doubravkou B 2:3, když se o obě branky postaral Smitka.

1.6.2011

Ilustrační fotoFoto: Pavel Mičola

V šesté minutě si zpracoval si zpracoval dlouhý výkop Řezáče a přehodil vybíhajícího gólmana hostí. V 17. minutě běžel opět Smitka sám na bránu, ale tentokrát se mu skórovat nepodařilo. V 19. minutě hosté srovnali po akci z pravé strany. Ve 38. minutě se záloha Doubravky dostala do vedení po nedorozumění obrany TJ Město.

Po změně stran v 65. minutě hosté zvýšili na 1:3. Stínem utkání bylo vyloučení Řezáče za urážku rozhodčího. Nutno dodat, že mladý „plzeňský“ rozhodčí měl někdy zvláštní metr v posuzování zákroků. V deseti domácí dokázali osm minut před koncem snížit. Po rohu se hlavou trefil Smitka. Pak se zlobili na sudího kvůli sražení útočníka při nabíhání na centrovaný míč do pokutového území.

1.6.2011

Ve Strašicích zmizela Škoda Octavia za sto tisíc korun

Fotbalisté FC nezaváhali ani ve druhém kole krajského přeboru proti Horní Bříze.
5

Seveřané potrápili Rokycany

Po čtyřhře mužů se v Alejích představí rodinné páry

Rokycany – Tenisový turnaj ve čtyřhře neregistrovaných hráčů se neuskutečnil v původně plánovaném červencovém termínu. Kvůli nepřízni počasí musel být posunut, ale účast to negativně nepoznamenalo.