V šesté minutě si zpracoval si zpracoval dlouhý výkop Řezáče a přehodil vybíhajícího gólmana hostí. V 17. minutě běžel opět Smitka sám na bránu, ale tentokrát se mu skórovat nepodařilo. V 19. minutě hosté srovnali po akci z pravé strany. Ve 38. minutě se záloha Doubravky dostala do vedení po nedorozumění obrany TJ Město.

Po změně stran v 65. minutě hosté zvýšili na 1:3. Stínem utkání bylo vyloučení Řezáče za urážku rozhodčího. Nutno dodat, že mladý „plzeňský“ rozhodčí měl někdy zvláštní metr v posuzování zákroků. V deseti domácí dokázali osm minut před koncem snížit. Po rohu se hlavou trefil Smitka. Pak se zlobili na sudího kvůli sražení útočníka při nabíhání na centrovaný míč do pokutového území.