Fotbalisté Dynama ZČE Plzeň sice opustili po ročním působení divizní skupinu A, ale hodlají se do republikové soutěže co nejrychleji vrátit!

Posílili je mimo jiné Lisý a Papáček z Příkosic, tým navíc absolvuje několik prověrek.

Slavoj Mýto Dynamo ZČE Plzeň 3:8 (0:4). Hosté udeřili dvakrát Chocholatým a pak připojil výstavní třetí gól z úhlu Meszáros. Aby toho nebylo málo, stanovil vzápětí poločasové skóre Beránek.

Po obrátce a několika střídáních byla k vidění vyrovnanější partie. Zásluhou Víta to sice bylo 0:5, ale pak snižoval Filip Koudelka nádhernou ranou z dálky. Jenže Lisý v 62. minutě vsítil premiérový gól v červeném dresu Dynama a byl to znovu Koudelka, kdo pokořil brankáře Příhodu! Přestřelka k radosti čtyřiceti fanoušků pokračovala. Soupeře z krajské metropole rozjásali přesnými zásahy Beránek a znovu Lisý. Slavoj se dočkal třetí trefy proměněnou penaltou Chmelíka.

Dynamo ZČE FC Rokycany B 8:2. Plzeňané naplnili somi gólovou normu, na níž za tým z Husových sadů reagovali pouze Bendl s Pfeiferem.