Ve fotbalových okresních třídách se vyjasňuje. Lídrům obou soutěží zbývá uhrát bod (Dobřív) nebo dva (Kakejcov) k prvenství! Směrem dolů to není vyřešené…

Přebor mužů

Vedoucí Sokol Dobřív to neměl v Holoubkově jednoduché. Po 90 minutách bojoval 2:2 a penalty zvládli lépe domácí (6:5).

Druhé Strašice vyhrály přesvědčivě 3:0 ve Skomelně a venku loupily i další dva celky: Břasy Mirošov 2:3 a Radnice B Těškov 1:2.

Zbiroh B zdolal Rakovou B 2:1 a poražení si jako jediný účastník OP ještě nevyzkoušel penalty o druhý bod. Cheznovice rozdrtily Volduchy B 10:1 a nekompletního soupeře nešetřil zejména Karel Hlavička, autor sedmi branek.

Zde je aktuální pořadí, přičemž dohráno už mají Břasy.

13. Volduchy B 3 4 16 42:95 15

Z posledního zvonění vyjímáme: Dobřív Skomelno, Strašice Přívětice, Mirošov Radnice B nebo Raková B Cheznovice.

Krajské soutěže se losují poslední červnový pátek (26. 6.) v Plzni.

Soutěž mužů

Slavia Kakejcov rozdrtila Lhotu pod Radčem (jen sedm statečných) 9:1, ale po 45 minutách byl stav 2:1…

Břasy podlehly Kařezu 1:3, a Strašice B přestřílely Holoubkov B 5:3,

Dobřív B porazil v divácky atraktivním střetnutí Cheznovice B 8:4 a Březina v další střelecké kanonádě roznesla Líšnou 7:3. Volno měly tentokrát Příkosice B, ale zůstaly sedmé.

1. Kakejcov 11 4 4 51:42 39

2. Strašice B 10 5 4 58:33 37

3. Březina 10 5 4 56:41 37

4. Kařez 11 1 7 53:37 34

5. Cheznovice 8 4 7 60:50 31 6. Holoubkov B 8 3 8 41:48 28

7. Příkosice B 7 2 10 39:41 25

8. Líšná 7 2 11 42:57 25

9. Lhota 6 2 11 44:68 21