5. kolo

Mýto B Zbiroh B 6:1 (0:0) - netradičně dopoledne (kvůli svatbě) se hrálo v areálu Slavoje a domácí se nemohli dlouho prosadit. Dokonce od 54. minuty prohrávali po střele Koláře. Od 73. minuty to ale přišlo. Fischer, Schneiders, Chmelík, Šafarčík a ve finále znovu dvakrát Chmelík zařídili přesvědčivé vítězství.

Cheznovice Radnice B 0:0, na penalty 5:6. Domácí nepřesvědčili a po bezkrevném výkonu nezvládli ani penaltový rozstřel.

Skomelno Příkosice B 4:0 (2:0). Borci pořádajícího klubu se prosadili až před odchodem do kabin (Hála, Bělohlávek). Po obrátce Sokol zúročil převahu dalšími dvěma góly, o které se postarali Hála se Šmídem.

Strašice Těškov 0:4 (0:1). Senzace kola se zrodila na trávníku Spartaku. Ve 45. minutě byl u její kolébky Tůma, když proměnil pokutový kop. Po změně stran řádil znovu Tůma. Skóroval ještě dvakrát a jednou se do střelecké listiny zapsal Florián.