Podívejme se detailněji na 28. říjen, kdy se domácí kluby radovaly pouze jednou. Třikrát se body dělily a ve třech případech byli stoprocentně úspěšní hosté.

Hrádek–Těškov 5:0 (2:0) – ve třinácté minutě otevřel skóre Lakatoš a těsně před odchodem do kabin připojil pojistku Šimonovský. Dva slepené góly Šimánka a Mrázka těsně po obrátce znamenaly stav 4:0. Kreidl v 78. minutě brankový účet podtrhnul.

Strašice–Holoubkov 0:3 (0:2) – Spartak vyšel naprázdno, což se nečekalo. Ve 35. minutě rozjásal fanoušky hostů Mošna a vzápětí se trefil Aubrecht, který po hodině hry připojil pojistku.

Mýto B–Břasy 2:2 (1:1) – záloha Slavoje zvedá po tragickém úvodu hlavu. Inkasovala sice už ve třinácté minutě po střele kapitána Kofroně, ale o dvacet minut později Ulrich srovnal krok. Po přestávce to byl znovu Kofroň, který dostal hosty do sedla. Až v nastaveném čase se o dělbu bodů postaral Petr Bejček. To už domácí bojovali jen v deseti, protože předčasně do sprch musel Zavřel.

Radnice B–Skomelno 2:2 – hektická atmosféra provázela sousedské derby, v němž pořádající nováček vydoloval důležitý bod. Přispěl k němu Vladimír Kroc a druhou branku si dali hosté sami.

Kakejcov–Dobřív 0:5 – hostující Sokol má formu a potvrdil to jasnou výhrou na trávníku Slavie.

Zbiroh B–Cheznovice 2:3 – o střetnutí dalšího novice píšeme zvlášť.

Volduchy–Mirošov 2:2 (2:1) – po půlhodině hry fanoušci FK posmutněli. Jan Šimonovský zajistili jižanům vedení, ale ve 36. minutě Gvizd zařídil stav 1:1 a chvíli na to proměnil gólman Zatloukal pokutový kop. V 81. minutě ovšem Roman Štverák rozhodl o exportu jednoho bodu do Mirošova.

O víkendu
Zatím jen výsledkově: TJ Hrádek–FC Mirošov 3:3, Těškov–Holoubkov 2:1, Mýto B–Skomelno 1:2, FK Volduchy–Sokol Dobřív 2:1, Slavia Kakejcov–Zbiroh B 1:5, Radnice B–FC Cheznovice 5:4 a Spartak Strašice–Primalex Břasy 3:1.