Skomelno–Hrádek 0:4 (0:0). Ve dvanáctém vystoupení lídr směřoval na Radnicko. Měl sice převahu, ale postupně se přizpůsobil domácím a místo kombinační hry se útočníci hostů snažili prosadit individuálně. Skomelno vycítilo šanci a v závěru poločasu se vyznamenal hrádecký gólman Vaníček.
Poločasová bouřka v kabině hostů byla za stavu 0:0 znát. Pérez s Kreidlem přidali v ofenzivní činnosti na důrazu a v obraně to jistili Dan Vilém s Perlíkem. V 52. minutě poslal Kreidl míč před skomelenskou svatyni. Brankář ho nechytil a Láryš otevřel skóre. O osm minut později Hrádečtí zahrávali přímý kop. Kreidl přihrál do strany Markovi Telekešovi, který zvýšil vedení hostů na 0:2 parádní střelou z dvaceti metrů k tyči.

Další pěknou akci předvedl vedoucí tým soutěže po uvolnění Kreidla. Byl sice faulován, ale rozhodčí ponechal výhodu a Valdhans nastřelil tyč. Hrádečtí stále častěji bušili na vrata Sokola a v 66. minutě po akci na jeden dotek zakončoval z hranice pokutového území Honza Koželoušek k tyči na 0:3. O šest minut později byla k vidění naprosto totožná situace a znovu Koželoušek podtrhl konečný stav na čtyřgólový rozdíl.

Mužstvo TJ má na kontě maximální zisk 36 bodů a před sebou zítřejší derby. Z obou táborů zní zajímavé řinčení zbraní. Mirošovští každopádně chtějí připravit lídra o první body!