Kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám se měnilo na neděli dějiště fotbalových zápasů v Rokycanech. Místo Husových sadů aktéři vyrazili na umělou plochu Jižního předměstí. Celky FC tu ze tří vystoupení získaly maximálních devět bodů!

Střelnici si otevřela záloha žáků. Rozdrtila Slavoj Stod 10:1. Cenné vítězství si do tabulky krajské 1. A třídy zaknihovali i muži Rokycan B, kteří pokořili Černice 4:2 po poločase 1:1,

V lize U 19 se radovaly Rokycany po delším půstu. Naprosto zaslouženě, i když jejich vysoké vítězství se nerodilo lehce.

FC Rokycany-FK Táborsko 5:1 (3:1).Jihočeši se ujali vedení ve dvacáté minutě, ale už o chvilku později Bron proměnil penaltu a bylo to 1:1. Po dvou kvalitních centrech Spěváčka z levé strany (35. a 43. minuta)se prosadili Bendl a Veselý s přispěním Šístka. Poločas tedy skončil 3:1 ve prospěch FC.

Druhý poločas začali hosté lépe. V 52. minutě nastřelili břevno, o pár minut později byl pozorný Vojáček. Domácí vzápětí promarnili Šístkem příležitost ke zvýraznění náskoku, ale zaváhání dokázali brzy napravit. Hrubku táborských mladíků v rozehrávce potrestal Bendl. Cestu za důležitým body vydláždil ještě v 80. minutě po parádní kolmici Veselý.

Naši dorostenci zasluhují absolutorium za celoplošnou agresivní hru se spoustou pohybu.