VÁCLAV HAVRÁNEK
Rokycansko – Šest mužstev je po druhém kole okresní soutěže v kopané bez ztráty bodu. Díky skóre se nejvýše usadila Líšná, ale prakticky stejně jsou na tom Radnice B.
Dobřív B–Kakejcov 0:3 (0:1) – derby jižní části okresu vyznělo pro favorita. Skóre otevřel před poločasem Čada a po obrátce připojil obě trefy Magada.
Lhota pod Radčem–Sokol Přívětice 0:2 (0:1). Nováček se dočkal premiérové výhry. O úvodní gól se postaral hned v sedmé minutě Beneš a druhou branku přidal v 82. minutě Turek.
Strašice B–Holoubkov B 4:0 (2:0) – záloha Spartaku neměla s cestou za třemi body žádné potíže. Postupně pálili do černého Klír, Korbel, Sommer a Hlavatý.
Cheznovice B–Raková B 1:4 (0:3) – rozhodnuto bylo po první půli, kdy obranu domácích přelstili Vrba, Kašpar a Wohlmuth. Po přestávce sice snížil Simr, ale Kašpar svojí druhou brankou vzal rezervě FC ´96 vítr z plachet.
Volduchy B–Kařez 1:4 (0:1) – pouťové loučení domácím nevyšlo. V poločase prohrávali Hantákovým gólem, ovšem v 83. minutě Zlatohlávek vyrovnal. Byl to znovu Hanták, který klasickým hattrickem v rozmezí od 85. do 89. minuty stanovil konečný výsledek.
Skomelno B–Líšná 1:5 (1:3) – hned od druhé minuty domácí vedli zásluhou Meda. Vzápětí vyrovnal Somolík a ještě před odchodem do kabin fanoušky Skomelna rozesmutněli Švehla s Drahovzalem. Po změně stran Barsa a znovu Drahovzal pojistili export bodů.
Břasy B–Radnice B 0:4 – podrobnosti v samostatném článku.
1. Líšná 2 0 0 10: 2 6
2. Radnice B 2 0 0 8: 0 6
3. Raková B 2 0 0 8: 2 6
4. Strašice B 2 0 0 6:0 6
5. Kakejcov 2 0 0 5: 0 6
6. Kařez 2 0 0 5: 1 6
7. Přívětice 1 1 0 5: 3 4