Cheznovice B–Sokol Líšná 1:2 (0:2).

Favorizovaní hosté do utkání vstoupili aktivněji. Převahu vyjádřili i gólově. Kromě proměněných šancí měli ještě celou řadu dobrých příležitostí, kterým chybělo pouze přesné zakončení. V 10. minutě si na centr do šestnáctky naběhl Hrdlička a hlavou z hranice malého vápna zajistil hostům vedení. O tři minuty později domácí obrana neuhlídala Smolíka a ten prudkou střelou zvýšil náskok hostů na 0:2. Ve 20. minutě mohla Líšná odstup pojistit, ale celou akci překombinovala. Ve 23. minutě exceloval domácí brankář, když vyboxoval trestný kop. Skóre se neměnilo ani o dvě minuty později, když Hrdlička poslal míč hlavou těsně nad břevno. Ve 32. minutě chytil gólman Cheznovic malou domů a sudí nařídil nepřímý volný kop z hranice malého vápna.

Hosté ho zahráli doslova lajdácky a branku vůbec neohrozili. V závěru prvního poločasu ze sebe domácí tým setřásl nervozitu a vytvořil si také několik gólových šancí. Ve 40. minutě střelu Kratochvíla odkopl obránce hostů z brankové čáry do bezpečí. O dvě minuty později brankář Sokola vyboxoval střelu Veselého.

Druhý poločas přinesl vyrovnaný průběh. Hosté do něj vstoupili aktivně a mohli zvýšit svůj náskok, ale domácí odmítli roli obětního beránka a závěr zápasu probíhal především v jejich režii. V 60. minutě se opřel do míče Smolík a jeho střela orazítkovala levou tyč domácí svatyně. V závěru měl šťastnou roku domácí trenér, když poslal v 76. minutě na hřiště Karlíčka. Jmenovaný nebyl ve hře ani dvě minuty, když propálil vše, co mu stálo v cestě a snížil na 1:2. Tím udělal z utkání drama.

Závěr zápasu byl doslova horor a slabší povahy se měly raději místnímu hřišti vyhnout. V 87. minutě domácí diváci jásali, ale předčasně. Střelu unikajícího smolaře utkání Jiřího Kratochvíla mířícího do prázdné branky odkopl vracející se obránce včas do bezpečí. Taktickým střídáním dovedli hosté bezpečně zápas do vítězného konce. Na Rokycansku poté odtroubili fotbalové „halali“.