SK Kdyně 1920 – Slavoj Mýto 0:3 (0:1)

Vedoucí celek chtěl potvrdit své postavení. První šanci ale měli po Bucharově nedovoleném zákroku domácí. Smejkal poslal trestný kop do oblak. Udeřilo tudíž na opačné straně z obdobné situace. Petr Bejček byl zastaven v rozporu s pravidly a trestňák Štycha skončil s pomocí břevna za brankovou čarou. Do třetice stejnou standardní situaci rozehrávali opět Chodové, jenže exekutor Dufek nasměroval míč vysoko nad břevno. Mýto reagovalo hlavičkou Hereita a pak hra upadla do hlubokého průměru. S množstvím nepřesností a za zmínku stojí jen zaváhání domácího stopera, což ovšem Slavoj nepotrestal.

Druhý poločas začal trestným kopem Hackra, který zastavila zeď obránců. Gólman Špicl si o chvíli později poradil s pokusem střídajícího Janečka a měl lví podíl na vyřešení stoprocentní příležitosti Kdyně v 75. minutě. Mýtští vzali varování vážně a v koncovce dvakrát udeřili.

Divizní Rokycany padly o jediný gól

V 83. minutě vybojoval míč Hereit. Jeho střelu tečoval domácí Dufek a Kotnauer měll snadnou práci dopravit míč do sítě. 0:2. Konečnou podobu výsledku dal tři minuty před závěrečným hvizdem sudího Konopásek. Prosadil se ranou k levé tyči Horáčkovy svatyně.

Sestava Mýta: Špicl, Hackr (82. Světlík), Abrt, Buchar, Ulrich, Petr Bejček, Brož, – Veverka (65. Kotnauer), Konopásek, Štych, Hereit. Připraven Matouš. Trenér Kovács, asistent Koula a vedoucí týmu Basl.

O víkendu: Slavoj Mýto opět cestuje ven. Tentokrát v sobotu do Města Touškova, kde je výkop v sedmnáct hodin.