Závěrečný přípravný duel před startem 1. A třídy vyšel fotbalistům Slavoje Mýto dokonale. V domácím prostředí deklasovali Středočechy.

Mýto Hořovicko B 8:3 (4:0). Soupeře z 1. B třídy (s hodně nízkým věkovým průměrem) načal v 11. minutě Švejda. O chvíli později proměnil pokutový kop Petr Bejček a ve 34. minutě se Hatina postaral o třetí úspěch Slavoje. Tentýž hráč těsně před odchodem do kabin utekl a naservíroval míč Veverkovi , který stanovil poločasové skóre na 4:0!

Hned po obrátce sympatičtí hosté inkasovali pátý gól. Postaral se o něj Jakub Sloup. Až pak Zítek snížil, jenže Filip Koudelka a Veverkou opět rozjásali fanoušky Mýta. Lacina v 65. minutě korigoval na 7:2 a znovu Sloup podtrhl v 81. minutě brankový účet Slavoje. Vzápětí také Hořovicko realizovalo pokutový kop a Větrovský zmírnil krutou porážku.

Protože už pozítří startuje v Mýtě kvalitnější soutěž, podívejme se na sestavu:

Příhoda, Petr Cafourek, Kolařík, Petr Sloup, Tyc, Veverka, Petr Bejček, Švejda, Světlík, Hereit, Hatina (Přibil, Jakub Sloup, Vild, Černý, Koudelka, Špicl).

V neděli: Slavoj vstoupí do 1. A třídy na domácím trávníku proti dalšímu nováčkovi ze Žichovic. Výkop je v sedmnáct hodin.