Ve fotbalové 1. A třídě hostilo Mýto po podzimu první Domažlice B. Na začátku odvetné části se Chodové sice klesli na druhé místo za Horažďovice, ale stále jsou ve hře o přímý postup.

Mýto–Domažlice B 0:0. Slavoj chtěl odčinit nepodařený zápas ve Strážově. Za pěkného počasí a před 130 diváky se odehrával vyrovnaný souboj, v němž hosté dokazovali své kvality. Zejména György dělal domácím starosti a většina jeho rohových a trestných kopů znamenala pro zadáky obrovské nebezpečí. Před odchodem do kabin se bývalý hráč Klatov neprosadil ani při trestném kopu a sudí Horáček zavelel k přestávce.

Po změně stran přibylo vzruchu mezi oběma šestnáctkami. V 65. minutě Petr Bejček vysunul Kříže, který postupoval sám na domažlického brankáře Lorence. Gólman včas vyběhl a šanci zlikvidoval. Deset minut před koncem se znovu Kříž proháčkoval mezi třemi zadáky Domažlic, ale Rojt mu vypíchl míč přímo k Michalu Humlovi, který trefil břevno. Odražený balón překopl z malého vápna Švejda a v závěru zápasu se mohlo měnit skóre ve prospěch hostů, kteří po rohovém kopu Mýta podnikli rychlý brejk (pět na dva), ale Tomáš Huml společně z Kořánem nebezpečí zažehnali, a tak rozhodčí ukončil zajímavé utkání, které se muselo diváků líbit. Je jen škoda že Slavoj nevyužil jednu z vyložených šancí. Body mohly zůstat v Mýtě.

Sestava Mýta: Špicl - Kořán, Huml Tomáš, Šobáň, Kolařík, Huml Michal, Bejček Petr (88. Bejček Pavel), Švejda, Fišer (83. minuta Hatina), Kříž, Ulrich (70. Veselý). Připraveni byli ještě Novák Lukáš a Nový.