Naši zástupci (spolu s nimi zde kope i Čechie Příkosice) v úvodním vystoupení podlehli pořádajícím divizionářům 1:6. Tentokrát už uspěli, i když cesta za těsnou výhrou byla hodně trnitá. Tým z předměstí Plzně měl zpočátku navrch a ve 20. minutě se ujal vedení Vlkem. Slavoj reagoval o deset minut později. Důrazný Šobáň doslova převálcoval zadáky soupeře a bylo to 1:1. Jenže těsně před odchodem do kabin Šafarčík zastavil nedovoleně útočníka Černic v šestnáctce a pokutový kop bezpečně proměnil gólman Daněk.

Hned po obrátce vyrovnal Tomáš Hatina. Prakticky z rozehrávky však protivník udeřil potřetí a chvíli na to se marně dožadoval další penalty. Sporný moment nastal i v 62. minutě. Obránce Plzeňanů vyvážel míč z vlastního pokutového území. Přišel o něj po kontaktu s Křížem, který šanci přetavil v průběžné skóre 3:3. Mýtu narostla křídla a Šafarčík s Tomášem Hatinou zařídili dvoubrankové vedení. Černice se přece jen dočkaly druhé penalty v 90. minutě, ovšem na srovnání stavu už bylo pozdě.

Sestava Mýta: Vaňátko, Šobáň, Cafourek, Kolařík, Tomáš Huml, Šafarčík, Sloup, Fajfr, Kříž, Tomáš Hatina, Fišer (Veselý, Florián, David Hatina, Schneiders, Tyc, Ineman).

V neděli: třetí turnajový duel vybojuje Slavoj po poledni s Přešticemi. Výkop je ve 14.30 hodin.