Jediným zástupcem okresu v 1. A třídě Plzeňského kraje je Slavoj Mýto. nevede si špatně, ovšem o cenné body přichází většinou v domácím prostředí. lepší je to při výjezdech za soupeři.

Sokol Blovice–Slavoj Mýto 2:3 (1:2). Po domácí remíze ze Slavojem Žihle a nezdaru při exekuci penalt se Slavoj vypravil na jih od Plzně.
Před sedmdesátkou příznivců a pod taktovkou sudího Šlapáka začal duel oboustranně opatrně. Ve dvanácté minutě zahrozil domácí Nádraský, který po rohovém kopu Laibla a odkopu Tomáše Humla přestřelil Vaňátkovu branku. O osm minut později po faulu Šobáně chytil Vaňátko trestný kop Laibla a jeho výhoz na Kříže, pokračoval přihrávkou na Veverku, který si však počínal nedovoleně. Následoval protiútok Blovic a Žákova rána z hranice šestnáctky skončila za Vaňátkovými zády. Chvilku na to byla vyrovnáno. Fauloval Nádraský a k trestnému kupu se postavil Kříž. Pálil přesně i důrazně přes zeď a bylo to 1:1. Mýto dokonce hned o čtyři minuty později vedlo. Po odkopu Ulricha se zmocnil míče Tomáš Hatina. Přihrál Švejdovi a jeho střela skončila pod břevnem gólmana Tománka.

Soupeř se snažil ještě před odchodem do kabin o vyrovnání. V rozporu s pravidly zastavil Kolařík blovického Rouse ve 32. minutě. Laibl zahrával trestný kop, míč zastavil Šobáň a Šebova dorážka cíl nenašla. Do konce poločasu stojí za zmínku ještě příležitost Laibla, který utíkal sám na branku Vaňátka, ale ten s pomocí Kříže šanci zlikvidoval.