Příkosice přály ziskem tří bodů

Rokycansko - Fotbalisté zatáhli oponu za podzimem. Divizní Rokycany ztrátu z úvodu nesmazaly.

21.11.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Fotbalisté zakončili podzimní část sezony 2011/2012. Loučení se týkalo divize a krajských soutěží. Okres se totiž uložil k zimnímu spánku už před týdnem!

Divize mužů: nováček z Rokycan po výtečném startu ztrácel. neuspěl ani v Hořovivích, kde v sobotu odpoledne prohrál 1:2. Už po osmnácti minutách Středočeši vedli o dvě branky a až po poločasovém střídání převzal FC taktovku. Stačilo to však jen na kontaktní gól.
Krajský přebor mužů: Příkosice v sobotu tleskaly hráčům Čechie (za výhru 4:2 s SK ZČE Plzeň) a také generálnímu sponzorovi. Josef Šmíd se za pár dnů dožije padesáti let a tři body byly jedním z dárků.

Hned po utkání se někteří aktéři zúčastnili valné hromady. Klub má nyní kromě výkonného výboru i správní radu.
1. B třída: v pátek večer pod reflektory na Doubravce získala Raková jen bod. Remizovala se zálohou Senca 2:2, když vyrovnávací gól inkasovala tři minuty před koncem. Při penaltách byli jistější domácí. Přesto je Raková společně s SK ZČE Plzeň B na špici skupiny C. Tandemu ale dýchá na záda rezerva Rokycan, která zvítězila 4:0 v Manětíně.

Poslední Strašice neztrácejí naději. Při derby v Radnicích uhrály remízu 1:1 a druhý bod získal Spartak v penaltovém rozstřelu.
Zbiroh neuspěl v Plzni na Slovanech proti SK ZČE a po porážce 0:1 přezimuje ve středu tabulky.
Dorostenci: ligová devatenáctka FC Rokycany prohrála v Kladně 0:4.
Lépe dopadly Rokycany B v krajské soutěži, když v sobotu před polednem doma přehrály Kralovice 5:2.