Příkosice–Horní Bříza 1:1 (1:1) a na PK 3:4. Také areálem jižanů se přehnal těsně před výkopem mohutný déšť, který poznamenal nejen hrací plochu. Částečně zchladil nadšení domácích, kteří se přesto od začátku tlačili do útočení. Ofenziva vyústila v několik rohových kopů a po jednom z nich hlavičkoval do sítě Jandoš! Seveřané se ale nevzdali a ve 37. minutě vyrovnali Jankou.

Po obrátce Horní Bříza hru vyrovnala a především kolem šedesáté minuty několikrát nebezpečně ohrozila svatyni Protivínského. Na dělbě bodů se však nic nezměnilo a znovu přišly na řadu penalty. Stejně jako týden předtím na plzeňské Rapidu se Příkosice neprosadily a druhý bod získal soupeř.
Zde je pohled trenéra Čechie Radka Vodrážky: „Nejprve to pozitivní. Zůstali jsme neporažení, jenže to je asi tak všechno . Máme dva body a čeká nás hodně tvrdá práce. Jedeme do Holýšova, hned poté do Klatov a až pak doma přivítáme exdivizní Senco Doubravka.

Ale k Horní Bříze. Musím konstatovat, že nás přejela, a to doslova. My jsme opět nepodali nijak oslnivý extra výkon, ale troufám si tvrdit, že kdyby tolik nepršelo, tak jsme vyhráli. Ale dobré týmy si musí poradit i s tímhle terénem a prostě jezdit po zadku jako oni. V jednu chvíli jsem spočítal, že během deseti minut hosté udělali osm skluzů a my pouze dva!