Příkosice vedení neudržely

Příkosice- Fotbalisté Čechie remizovali na turnaji v Doubravce s Chlumčany. Zítra je čekají Černice.

17.2.2012

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Martin Daneš

Při třetím zápase zimního turnaje Senca Doubravka se představila Čechie Příkosice proti účastníkovi 1. A třídy z jihu Plzeňska.
Čechie Příkosice-Keramika Chlumčany 5:5. Zápas se hrál za slunečného, leč velmi mrazivého počasí. Trenér Pleticha měl k dispozici pouze omezený počet hráčů. Ze základního kádru chyběli zranění Prchlík, Hrubý a Kotnauer. Kromě nich ještě Komanec, Krajdl, Vaník, Vlček a Benetka, kteří měli na sobotní odpoledne naplánovány jiné povinnosti. K zápasu nastoupil do brány Protivínský a do pole Krystl, Jandoš, Papáček, Kohout, Štych, Fiala, Pražák, Nový, Votípka a Lisý. Na střídání byl Pešek.

Čechie se dostala v desáté minutě do vedení trefou Štycha, ale soupeř jednobrankový náskok vyrovnal. Potom se Příkosičtí znovu radovali po trefě Jandoše, který během zápasu skóroval třikrát. Situace se opakovala. Keramici vyrovnali a na 3:2 zvyšoval znovu Jandoš. Soupeř opět srovnal krok a navíc měl navrch čtvrtým gólem. Na 4:4 srovnával třetí brankou Jandoš. V posledních deseti minutách zápasu poslal Čechii do vedení Nový, ale Chlumčany dokázaly výsledek po rohovém kopu dotáhnout. Končilo se tedy téměř hokejovým výsledkem 5:5. Přestože měla Čechie většinu zápasu herní převahu, Chlumčany se prosazovaly z brejků.
Další zápas sehraje Čechie na Sencu zítra proti Černicím. Výkop je v osmnáct hodin.

17.2.2012

FC Viktoria Plzeň x AEK Larnaka

Viktoria letí na Kypr. Pro postup?

Vysněné dětské postele

Rokycanskem šlapalo 102 cyklistů

Dobřív – V pořadí 36. ročník akce Rokycanskem na kole je minulostí.

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Plzeň, Strakonice – Zatím nejvyšší porážku v přípravě na extraligu utrpěli včera hokejisté Škody Plzeň, kteří ve Strakonicích podlehli prvoligovému Motoru České Budějovice 1:6.