Muži Čechie Příkosice získali tři cenné body ve střetnutí fotbalové I. A třídy ve Zruči, kde vyhráli 3:0.

Prvních šestnáct minut hry byli domácí zataženi na své polovině hřiště a pouze odráželi nájezdy Čechie. Až v 17. minutě se dostali ke čtyřem šancím těsně za sebou. První byla střela z rohovému kopu, kterou Vaník vyboxoval a následná dorážka, kterou vyrazil na další roh. Druhý rohový kop Vaník vyrazil na hranici vápna, míče se zmocnili opět domácí a po přihrávce byl jeden z útočníků sám před příkosickým brankářem. Jeho střela ale těsně minula levou tyč brány.

Poté se hra vyrovnala. Ve 23. minutě byl Štych faulován na půlce, Novák s míčem naběhl až do vápna, ale jeho přihrávku nikdo nezpracoval, protiútok domácích vyšel také naprázdno. Při další akci Příkosic střílel nejprve Štych a po něm Pešek, ale obě dělovky zablokoval soupeř tělem. Ve 25. minutě pálil opět Štych a domácí Polák málem hlavou srazil míč do vlastní brány. Ve 27. minutě po rohu Čechie našla Novákova střela Nového, ten ale nešťastně uklouzl a míč minul. Vzápětí po křídle utekl domácí Lauko, byl zastaven Štychem. O protiútok se postaral Pešek a o dorážku Štych, těsně vedle pravé tyče. Ve 28. minutě byl faulován Novák. Rozehrál volný přímý kop a poslal do šance Votípku. O minutu později opět Novák prokličkoval s míčem u nohy celé vápno, nahrál Votípkovi, ale míč přilehl tělem brankář Hodan.

Při další akci si Novák sklepl ze vzduchu míč na nohu, střelil však pouze do Hodanovy náruče. Ve 38. minutě byl Krystl napomenut žlutou kartou za řeči a domácí kapitán Polák za faul. Čechie kopala roh, ale rozhodčí hru zastavil a nechal standardní situaci opakovat, protože v době prvního kopu si ještě zapisoval udělené tresty. Druhou Pražákovu ránu z rohu si domácí srazili do brány na 0:1. Před rozehráním hry neuhlídal Karpíšek své emoce a vysvětlil nejprve Votípkovi a poté i hlavnímu sudímu Hromkovi, co si o nich myslí. Jeho upřímnost byla v tu chvíli z pohledu sudího posouzena červenou kartou a domácí zbytek zápasu hráli oslabení.

Ve 41. minutě si ještě Votípka zpracoval pro sebe vysoký výkop, přihrál na Štycha, následoval roh hostí, Pražák trefil jen boční síť Hodanovy branky. Těsně před koncem první půle byl ošetřován domácí Roman Karpíšek, na kterého nešťastně upadl Štych.

Do druhé poloviny hry nastoupily oba týmy beze změny v sestavě. Hosté začali bojovněji. Šance domácích přišla ve 48. minutě, ale Hojer pálil vedle. V 51. minutě domácí prvně střídali, Vinc nahradil Hucla. V 60. minutě domácí střídali podruhé, místo Bohuše nastoupil Jelínek. Díky svému oslabení domácí hráli vabank. V 61. minutě domácí zahráli rukou a hosté stříleli volný přímý kop z hranice velkého vápna. Při protiútoku domácích bránící Nový na půlce upadl a útočníka stíhal pouze Komanec. Domácí útočník se přesto dostal až před Vaníka, který jeho střelu zneškodnil.

V 63. minutě po akci Krystla byl ve vápně zraněn Novák, který zůstal ležet po srážce s brankářem Hodanem. Musel být ošetřen, ale penaltu rozhodčí nenařídil. V 66. minutě střídal trenér Vodrážka poprvé, Votípku nahradil Lukeš. V téže minutě střídali i domácí, Maříka nahradil Mastný. V 69. minutě Lukeš vypíchl míč útočícímu Vincovi, domácí faulovali a rozhodčí nechal Čechii výhodu. Štychova střela mířila do autu. V 70. minutě Novák házel aut na který si po pravém křídle naběhl Pražák a hlavou trefil do černého na 0:2. V 73. minutě bránil Lisý útočícího Lauka a byl od něj v rohu u praporku zezadu faulován. Lauko byl napomenut žlutou kartou.

V 76. minutě hosté střídali podruhé, Krajdl šel do hry místo Štycha. Vzápětí Pešek fauloval Vince, ale volný přímí kop ze 30 m domácí neproměnili. V 84. minutě byl Krajdl faulován asi dva metry od velkého vápna, Novák trefil bok brány. Následoval roh, střelu brankář vyrazil směrem ke Krystlovi, ale ten pálil vedle.

O chvíli později stáhl Mastný na zem za ruku útočícího Nováka. Ten rozehrává asi šest metrů od vápna a Krystl hlavou zvyšuje na 0:3. Během dvou dalších minut Čechie dvakrát střídala ze hry šel nejprve Pražák a za něj nastoupil Běle. Pár vteřin na to Vlčka nahradil debutant z řad příkosického dorostu – Záluha. Hned po vystřídání se posledně jmenovaný dostal do šance, když s míčem utekl po křídle a byl domácími zastaven až ve vápně. Do konce druhé poloviny hry se dostali do šance ještě Lukeš, Běle a Novák, ale výsledek už se neměnil. V poslední minutě hry se pokusili o akci domácí, ale byli zastaveni Lukešem. Poté rozhodčí Hromka zápas ukončil.

Sestava Čechie: Vaník - Krystl, Pešek, Štych, Vlček, Pražák, Komanec, Nový, Novák, Votípka, Lisý, náhradníci: Krajdl, Lukeš, Běle, Záluha, Plachý.