Sobotní odpoledne patřilo v Příkosicích tradiční fotbalové akci.

Od 13 hodin zde startoval již IV. ročník Memoriálu Ladislava Vilímka. Letos přijaly účast týmy FC Rokycany B, Sokol Raková a FC Mirošov. Pod vedením trojice sudích Šauflové, Komínka a Plundricha sehrála mužstva po třech zápasech – systémem každý s každým na dvakrát dvacet minut.

První duel, ve kterém se utkal FC Mirošov se Sokolem Raková, skončil vítězstvím Rakové 2:4. Ve druhém zápase se představila domácí Čechie proti záloze Rokycan a zvítězila těsně 1:0.
Po krátké přestávce pokračovali domácí proti Sokolu Raková a duel skončil remízou 1:1. Čtvrtý souboj Mirošova a Rokycan skončil výsledkem 0:4 pro Rokycany B.
Po čtvrtém zápase následovala přestávka ve fotbalovém dění a při ní tah oblíbené tomboly pro diváky. Pořadatelé díky sponzorům akce losovali přes šedesát hodnotných cen. Mezi nejzajímavější patřil třeba fotoaparát, žehlička, odšťavňovač a mnohé další. Šťastným výhercem první ceny, přenosného DVD přehrávače, se stal jeden z rozhodčích, Standa Komínek. Po hodinové pauze nastoupili na trávník domácí ke svému poslednímu zápasu proti FC Mirošov. Vyhráli přesvědčivě 4:1. V posledním duelu turnaje pak Sokol Raková zvítězil nad FC Rokycany těsně 1:0.

Konečné pořadí
O zisku prvního místa se díky vzájemné remíze a shodnému zisku sedmi bodů rozhodovalo mezi Čechií a Rakovou. Podle pravidel turnaje bylo prvním kritériem skóre vstřelených a obdržených branek, a to měl lepší domácí tým.

Celkové pořadí bylo tedy následující. První post obsadila domácí Čechie Příkosice, druhý skončil Sokol Raková, třetí FC Rokycany a poslední FC Mirošov. Pořadatelé turnaje rozdali i tři individuální ocenění. Nejlepším střelcem se stal rakovský Burda, trofej pro nejlepšího brankáře si odnesl rokycanský Martin Wohlmuth a nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí Jakub Spěváček, nová posila z FC Rokycany.
Celým turnajem přítomné diváky provázel oblíbený moderátor Standa Šmolík. Putovní pohár i trofej za první místo převzal od ředitele turnaje symbolicky vnuk Ládi Vilímka, Lukáš Krajdl.