Radnice na severu neuspěly

Radnice – S prázdnou se vraceli fotbalisté Radnic z dalšího zápasu krajské 1. B třídy.

12.5.2017

Ilustrační fotoFoto: Vítek Šmahel

Třemošná – Radnice 2:1 (1:0). V úvodu hosté v 7. minutě ohrozili Fenclem svatyni Tatranu a vzápětí nevyužil další šanci Habr. Takže udeřili seveřané a ve 13. minutě se hlavičkou z bezprostřední blízkosti ujali vedení. Vyrovnat mohl Švajcr, ale pálil těsně vedle. Domácí dali o sobě vědět po půlhodině hry, ovšem jejich pokus se mezi tyče nevešel. Závěr poločasu patřil našim vyslancům a ve 37. minutě Loukota po rohu trefil břevno.

Ve druhé půli byly Radnice výrazně lepším mužstvem. Jejich příležitosti však zůstaly bez efektu. V 52. minutě Habr z malého vápna ve vyložené pozici nedokázal dopravit míč do branky a o tři minuty později domácí z ojedinělé akce střelou ze střední vzdálenosti zvýšili na 2:0.

Radnice se snažily, jenže domácí obrana odolávala. Až v 85. minutě si na roh naběhl Koffer a pohotovou hlavičkou skóroval. Hosté vrhli všechny síly do útoku, několikrát ohrozili branku, ale vyrovnat se jim nepovedlo.

Hráči TJ Sokol byli lepší. Nebylo jim to však nic platné, neboť branka Tatranu se pro ně stala zakletou. Snad si Radničtí vylepší pozici už zítra od sedmnácti hodin proti sestupem ohroženému Holoubkovu!

V Třemošné se představil tým ve složení: Š. Korner, M. Krč., Habr, Rýdl, Janata, Melich, Vitouš, Esterka, Švajcr, Fencl, Loukota.
Střídali Paleček, Spurný, Koffer.

12.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Volduchy a Mirošov se radovaly v Břasích

Koncert Unique

Unique zve zítra na Střelnici

Rondu patřil Klub komorní kultury

Rokycany - Dvakrát se ve čtvrtek Základní škola TGM postarala o zábavu v Klubu komorní kultury Rokycan.

Zlato putovalo z Rokycan na jižní Moravu

Rokycany – Jedenáct záchranářských týmů z České republiky, Slovenska a Maďarska se představilo během čtvrtka při atraktivní soutěži ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel.

Z pátého místa na MS je Vytiska nadšený

Sušice – Obdivuhodný výkon předvedl strongman Jiří Vytiska ze Sušice na mistrovství světa v Log Liftu Strongman Champions League a overhead disciplínách v Litvě. Přivezl páté místo a stal se zatím jediným Čechem, který se této soutěže zúčastnil.

Knihovníci ze dvou krajů dnes poznávají Rokycany

Rokycany – Knihovníky Plzeňského a Jihočeského kraje, kteří tráví na Rokycansku čas od čtvrtka (o program se postarali též v Radnicích a Stupně), dnes hostí jejich kolegové z Městské knihovny Rokycan.