Radnice B–Kařez 5:1 (2:1) – hosté drželi krok jen v první půli. Prohrávali od 14. minuty po trefě Pavla Maštery, ale vzápětí vyrovnával Scheithauer. Až před poločasem znovu poslal domácí do vedení Vladimír Kroc. Po obrátce lídr potvrdil převahu dvěma zásahy Václava Procházky (jednou to bylo z penalty) a do listiny se v 83. minutě zapsal i Martin Veselý. Sudí Kodýtek karty nepotřeboval.

Břasy B–Skomelno B 4:0 (1:0) – jednoznačná záležitost Primalexu. Více se dočtete na dnešní osmé straně.
Lhota pod Radčem–FC Cheznovice B 2:5 (0:3) – domácí neprožívají šťastné období a ani tentokrát se jim nevedlo. prohrávali už 0:5 (dvakrát Mraček, jednou Vaník, Kolář a Simr), když debakl zmírnili Dyk a z pokutového kopu Řezáč.

Přívětice–Holoubkov B 3:2 (3:1) – fotbalověji působící hosté pili z kalichu hořkosti. Vedení jim zajistil Zábranský, ale Přívětice srovnaly Lukášem Krocem a před odchodem do kabin udeřily dvakrát (R. Nový a Turek). Po změně stran stihl Dragoun jen snížit.
Kakejcov–Raková B 2:2 a na penalty 2:4. Jižanské derby skončilo po devadesáti minutách smírně, takže rozhodovala penaltová loterie. Hostům zajistil vedení Vrba a Majer vyrovnával. Ve druhé půli měl navrch Kakejcov zásluhou Svitka, ovšem po pěti minutách zařídil stav 2:2 Benda. Vítězný pokutový kop zaznamenal Hucl.

Dobřív B–Volduchy B 2:2 a na penalty 4:2. V prvním poločase gól nepadl, ale věrní fanoušci Sokola se přesto nenudili. Hned po změně stran se radovali hosté a neuvěřitelnou ranou ze třiceti metrů do šibenice se o to postaral Jan Vild. Další Vild, ale Václav a z Dobříva, kontroval v 57. minutě. Jenže Volduchy to nevzdaly. Z poloviny hřiště utekl Zlatohlávek a podél gólmana se nemýlil. V 81. minutě srovnal krok Hlavička, i když hosté reklamovali jeho hru rukou v zárodku akce. Z bílého puntíku propadli dva exekutoři FK, takže domácí měli cestu za druhým bodem usnadněnou.
Strašice B–Líšná 3:0 (2:0). V závěru poločasu Klír s Huttrem rozjásali fanoušky Spartaku. Pojistku připojil Krákora.