Volduchy–Radnice 2:1 (0:0) – už na podzim FK obral lídra na jeho hřišti díky remíze a byla to jediná ztráta Sokola v první polovině soutěže. Ani v odvetě nekompletní domácí nesložili zbraně. Někteří hráči sice měli za sebou duel záložního týmu v Dobřívě, ale poznat to nebylo. Po vyrovnaném úvodním dějství se nádherně trefil hlavou voldušský Hoblík, který v 84. minutě slalomem připojil pojistku. Hosté nesložili zbraně a Rataj chvíli před uplynutím normální hrací doby snížil. To však bylo ze strany vedoucího mužstva vše…

Zbiroh B–Příkosice B 2:3 (0:1) – po debaklu Zbiroha A v 1. A třídě si cestu do ochozů našlo třicet nejvěrnějších příznivců. Ve 38. minutě je rozesmutněl Votípka a po obrátce Čejka s Vlčkem. Až v koncovce se domácí probrali. Marchal s Dibusem snížili a pak se Zbirožští zlobili na sudího Veselého, který je prý okradl o pět minut…

Břasy–Cheznovice 1:3 (0:1) – Primalexu se nedaří, takže návštěva byla shodná jako ve Zbiroze. Simr ve 33. minutě poslal hosty do vedení, ale po hodině rozjásal domácí fans Kalaš. Mraček se Simrem byli však proti a v závěru rozhodli o exportu tří bodů.
Holoubkov–Strašice 3:4 (1:4) – předehrávaný zápas rozdílných poločasů. V prvním dominoval Spartak, za který otevírali skóre oba Štychové a po nich se zapsali do střelecké listiny Červenka s Hrabákem. Holoubkovští kontrovali pouze Jarošíkem, ale po obrátce ožili a bojovník Teplý je přiblížil na nejtěsnější rozdíl.

Těškov–Mýto B 3:3 (2:1) – ani dvougólový náskok domácím nestačil. Pacák se Stankevem zařídil stav 2:0, když Bejček snížil. Šeterle ve druhé půli opět rozehřál těškovské příznivce, jenže Veverka dvěma slepenými trefami vyrovnal.
Mirošov–Skomelno 3:0 (1:0) – aktéři se v nedělním podvečeru úspěšně vypořádali s nepřízni svatého Petra. Valdhans, Michal Pour a Špetka pak rozhodlo o tom, že body se stěhovat nebudou.