Mýto–Kralovice 4:2 – po dvou domácích nezdarech se potřebovali borci Slavoje fanouškům revanšovat. Hned v šesté minutě gólman seveřanů nedovoleně zastavil unikajícího hrajícího trenéra Davida Veselého, ale Kříž napálil pokutový kop do břevna. Mezi 15. a 20. minutou se ovšem dvakrát prosadil Fišer. Slibný náskok hosté ještě před odchodem do kabin korigovali, jenže hned po obrátce si na Veverkův roh naskočil Martin Šobáň a bylo to 3:1.

Soupeř se nevzdal a několikrát zaměstnal výtečného gólmana Špicla. Mýtští pak odpověděli několika šancemi, Ulrich s Veverkou je neproměnili. V 85. minutě se rozběhl k sólu znovu Ulrich a brankář ho zastavil nedovoleně, takže musel předčasně do sprch. Trestný kop perfektně realizoval Kříž. Kralovičtí v závěru prohru kosmeticky upravili po nedorozumění obrany.

Sestava Slavoje: Špicl, Kořán, Tomáš Huml, Martin Šobáň, Tyc, Kříž, Petr Bejček, Fišer, David Veselý, Ulrich a Veverka (střídal Štych, který hostuje ze Strašic formou Junior startu). V hledišti se sešlo 120 příznivců.

VS Plzeň–FC Rokycany B 2:2 (2:0) – na sympatickém stadionu v Zátiší nevyšla hostům první půle. Trenér Jedlička musel zvýšit v šatně hlas a výsledkem byl kontaktní gól zkušeného Kozlera. Vyrovnání zařídil dorostenec Filip Procházka, který vzápětí spálil tisíciprocentní příležitost.

Raková–Tlučná 3:2 – se zkušeným protivníkem ze severního Plzeňska tři body hřejí. Přispěly k nim gólové zápisy Šilhánka, Burdy a Štincíka.

Radnice–Spálené Poříčí 2:1 – jižané se řadili k aspirantům na postup, ale zatím svoji roli nepotvrdili. Na hřišti bojovného nováčka neuspěli, neboť jeho obranu přelstili Loukota a Pavel Maštera.

O víkendu: derby Rokycany B–Mýto se uskuteční v neděli na stadionu v Husových sadech od 16.30 hodin. Radnice cestují do Žákavy a Raková do Černic.