TJ Sokol Raková – FK Chotíkov 2:4. Utkání začalo podle očekávání a iniciativu ihned převzali hosté. Nedokázali si však vytvořit žádnou vyloženou příležitost, a tak zahřmělo na druhé straně. Ojedinělý brejk začal na pravé straně u Rottenborna. Přesným centrem našel volného Jakuba Procházku a pro něho nebyl problém překonat brankáře Krásla – 1:0. Celý poločas se obraz hry neměnil a domácí stále spoléhali na nebezpečné protiútoky. Velkou část akcí hostů měli na starost bratři Míkové, působící i na nejvyšší futsalové úrovni. Spoustu šancí dokázal zneškodnit gólman Svěchota. Těsně před odchodem do kabin byl však krátký na tečovanou střelu Pechlera z dobrých 25 metrů, která zapadla přímo pod břevno a bylo to 1:1.´

Po změně stran zůstalo vše při starém. Obrana Sokola statečně odolávala atakům protivníka. Po hodině hry se hosté dostali do vedení, když se prosadil Chotěborský. Chvíli po rozehrávce ale došlo k chybě v defenzivě Chotíkova a Šilhánek běžel sám na branku. Klička mu ovšem nevyšla a Krásl dostal míč pod kontrolu. Potvrdilo se tak otřepané pravidlo. Na druhé straně zbytečně fauloval Řepka v rohu pokutového území a nařízenou penaltu bez problémů proměnil Hartl na 1:3. V 83. minutě lehkovážná obrana hostů umožnila ještě jednu šanci na snížení. Jakub Procházka nezaváhal a zakončením na přední tyč překonal střídajícího gólmana Vojáčka, aby upravil skóre na rozdíl jediné branky. Vojáček společně s Feiferlíkem v minulosti nastupovali za mládež rokycanského FC, dnes hájí žlutočerné barvy. Rozhodnutí na sebe nenechalo dlouho čekat. Tři minuty před koncem rozvlnil síť Lopata a upravil stav na konečných 2:4.