FC Rokycany B-Žebrák 3:6 (1:3) - jediný zástupce ze sousedního Berounska byl i na zmrzlé škváře technicky na výši. Do not mu nahrála také absence stabilního gólmana FC, jehož náhradník z pole při vší snaze napodobit nedokázal. Po několika závarech před rokycanskou svatyní (způsobenými právě nejistými zákroky brankáře) udeřilo ve čtrnácté minutě.

Středočeši nastřelili břevno a akce dále pokračovala. Na jejím konci byl Krejčí, který otevřel skóre. Tentýž hráč se za chvilku trefil podruhé. Snížit mohl Křen, nejnebezpečnější útočník FC, jenže jeho pokus zastavila branková konstrukce.

Na opačné straně to z úhlu zkoušel nepřesně Kebrle, ovšem hlavičkující Kára se ve 40. minutě postaral o třetí gólový zápis Spartaku. Až těsně před přestávkou se dočkali borci z Husových sadů. Kapitán Lukáš Brož dotlačil z malého vápna míč do sítě.

Po změně stran to až do šedesáté minuty vypadalo opticky vyrovnaně, jenže pak udeřil soupeř. Po brejku na jeden dotek měl Barborka snadnou úlohu a pár minut na to si dal stoper Lanči vlastní branku. Když Kuška upravil stav v 76.minutě na 1:6, vypadalo to na rokycanské Waterloo.

Mladíci ale zabojovali a znovu Brož snížil. V poslední minutě ještě Tichý obešel tři zadáky Žebráku i brankáře a dal výsledku definitivní podobu. Zde je sestava záložního mužstva FC: Kastner, Světlík, Lanči, Petr Sloup, Brož, Jakub Sloup, Rottenborn, Zajíček, Michal, Tichý, Křen a Frūhauf.

Hrádek-Příkosice 12:0 - se zájmem očekávané jižanské derby se změnilo v exhibici TJ. Přispěla k tomu neúplná sestava Čechie i neslavné vystupování některých jejích hráčů.

V neděli odpoledne končilo první kolo soubojem Volduchy-Raková.