Na velmi dobře upraveném trávníku v Těškově se hrál ve středu večer fotbal s visačkou kvality. Slavoj Mýto zde prohrál těsně 2:3 súčastníkem krajského přeboru Rapidem Plzeň!

Domácí poprvé nastoupili pod taktovku exligisty Ivana Bicana a pustili se do favorita bez ostychu. Z dálky to zkoušel Fischer a blízko ke skórování měl i Tomáš Huml. Přesto se radovali hosté. Z otočky zacílil ve 22. minutě Peroutka a trefil se přesně k tyči. Více než sto fanoušků se dočkalo vyrovnání v minutě pětadvacáté. Po zaváhání zadáků Rapidu mladý Štych nabídnutou šanci neodmítl. Hosté znovu udeřili, jenže dva jejich góly pro ofsajdová postavení střelců neplatily.

Po přestávce se na hřišti objevilov obou mužstvech několik nových tváří. Lépe se s tím vypořádali domácí a Šejbl v 54. minutě rozjásal publikum. Rapid jen pomalu zvedal hlavu, ovšem závěr byl v jeho režii. Hribina v 79. minutě vyrovnal a tentýž hráč byl ústřední postavou momentu z 87. minuty. Mýtští ztratili míč uprostřed hrací plochy a smrtící brejk skončil lobem přes bezmocného Hrušku.

Tým 1. A třídy naznačil, že nová sezona by mohla být lepší. Představil se v sestavě: Špicl (Hruška) – Huml, Kalčic, T. Huml, Pěnkava, Jiřinec, Fischer, Kříž, Štych, Veverka (střídali Šejbl, Anténe, a Fišer).

V neděli večer Mýto hostí Manětín. Výkop je v osmnáct hodin a píská hrádecký Petr Jirsa.