Závěrečná kola bývají z celé sezony nejtěžší a lídr se o tom přesvědčil doma s bezpochyby hodně motivovaným protivníkem ze severu!

Zbiroh – Zruč 2:1 – po „oddechovém“ zápase na Slovanu Plzeň dala Zruč vedoucímu mužstvu pořádně zabrat. Zbiroh vyhrál o gól a stále vede o čtyři body. A protože chybí sehrát pouhá dvě kola, šance jsou velké. Nic na tom nemění fakt, že nyní jede TJ Město do Chotíkova. Neprohra by znamenala postup, případná porážka by tragická nebyla. V posledním kole Zbiroh přivítá Malesice a tři body by byly jistotou triumfu!

Se Zručí měl náš zástupce skvělý nástup. Neuběhlo ani deset minut a Petr Staněk po zaváhání obrany hostů střílí vedoucí gól. Jenže soupeř se rychle vzpamatoval a zejména po levé straně nebezpečně útočil. Tlak hostů přinesl vyrovnání. Průnik útočníka se nepodařilo odvrátit – 1:1. Do přestávky se stav změnil. Dibus využil nedůslednosti obránců a upravil stav na 2 : 1.

Druhých 45 minut přineslo vzrušující fotbal s řadou šancí na obou stranách. Ti, kteří utekli od televizního zápasu Wales – ČR, byli spokojeni. Gól už sice nepadl, ale bylo se na co dívat! Za tři body může děkovat především Mulačovi i zákroku Standy Jaroše. Na druhé straně jeho jmenovec Michal a Dibus mohli přidat gólovou pojistku a zajistit klid.

Zbiroh hrál v obvyklé sestavě: Mulač, Procházka, S. Jaroš, Palek, O. Staněk, Vdovjak, Šeba, P. Staněk, Dibus, M. Jaroš (střídali Bystřický, Zajíček ).