Mýto podruhé prohrálo

MÝTO -Ani při druhém vystoupení v krajské 1. A třídě se nepodařilo získat Mýtským body. Po vysoké prohře 1:4 s Losinou nestačili ani na plzeňské mužstvo Vodních staveb a prohráli těsně 1:2.

15.8.2007

Domácí však začali aktivněji. Hned v úvodu netrefil Šejdl branku po úniku Kříže. V 11. minutě měli domácí smůlu, když opět Šejdl mířil z velkého vápna pouze do tyče a z následného autu hlavičkoval Kříž pro změnu do břevna. Plzeňané se však nechtěli pouze bránit a během několika minut si vypracovali vyložené šance. Pavlíček pálil po spolupráci s Liškou těsně vedle.

Ovšem blýskalo se znovu i na opačné straně, Fischerovu dalekonosnou ránu zneškodnil gólman. Poradil si i s Lpokusem Jiřince a před odchodem do kabin hosté udeřili. Nejprve samostatný únik Hrdličky brankář Špicl zneškodnil. Nestačil však na střelu Nového po trestném kopu Hrdličky těsně před poločasovou přestávkou. Srovnat krok mohl ještě Jiřinec, mířil ovšem nad břevno!

Po obrátce byl opět aktivnější Slavoj, ale pokusy Kalčice i Veselého mířily nad. Přes 150 přihlížejících diváků doufalo v obrat až do 70. minuty, kdy Vodní stavby udeřily podruhé. Tentokrát se trefil LIška. Domácí však ještě zabojovali a tři minuty po inkasované brance veselý dorazil do sítě Jiřincovu střelu, která zazvonila o tyč. Více šancí si Slavoj do konce zápasu nevytvořil a proto skončil zápas z pohledu domácích neslavně.

Sestava Mýta: Špicl, Huml, Kalčic, Fischer, Pěnkava, Michal Huml, Jiřinec, Šejdl, Kříž, Štych (na střídání připraveni Kořán, Veselý, Císař, Petříček a Hruška).
Příští zápas sehraje Slavoj v Nýřanech a věří, že konečně zaboduje.

Obdobný cíl má před sebou také TJ Město Zbiroh. Nováček se v konfrontaci s kvalitní Kolovčí neprosadil a po porážce 1:4 je rovněž bez bodu. Nebude to nyní mít v Nepomuku lehké, jižané dosud obě střetnutí vyhráli!