Kařez–Dobřív 3:0 (1:0) – první domácí vystoupení po návratu mezi okresní elitu borci TJ zvládli. Dvakrát se prosadil Koudelka (vždy po spolupráci s Romanem Kroftou) a v předposlední minutě přidal třetí gól Mašek.

Volduchy–Břasy 1:1 – pouťový zápas přinesl kvalitní podívabnou. Škoda, že autoři branek zůstali utajeni.

Radnice–Cheznovice 3:0 – v první půli hodně vyrovnaná partie. Průběh ovlivnil gól krchova ze 44. minuty. Po změně stran pálil dvakrát do černého Tomáš Buchanec.

Těškov–Mýto B 2:0 – derby se věnujeme zvlášť!

Hrádek–Skomelno 8:1 (3:1) – v premiéře se loňský účastník 1. B třídy protrápil k těsné výhře nad Radnicemi, ale tentokrát neponechal nic náhodě. Dvakrát skórovali Kaminiecki a Šimonovský, jednou Koželoušek, Mrázek, Vlček a z penalty Lejsek. Za poražené byl autorem čestného úspěchu Šmíd.

Holoubkov–Mirošov 1:1 – jižané startovali do sezony dobře a bod z trávníku TJ jim sluší. Obranu FC přelstil jen Aubrecht.

Rokycany B–Strašice 6:1 (2:0) – pro Spartak až příliš krutý debakl, neboť v poli byla hra vcelku vyrovnaná. Třikrát se za zálohu FC prosadil Kořínek (jednou to bylo z penalty), dvakrát Průcha a jednou Marek Jedlička. Vysokou prohru zmírnil Lazebník. Přestože duel nebyl nijak vyhrocený, skončili někteří domácí hráči v nemocnici.

Zde je aktuální pořadí:1.Hrádek2 0 0 10:2 6
2. Rokycany B 2 0 0 9:3 6
3. Těškov2 0 0 5:1 6
4.Volduchy1 1 0 5:1 4
5. Mirošov1 1 0 5:2 4
6.Mýto B1 0 1 5:33
7. Radnice1 0 1 4:23
8. Kařez1 0 1 4:4 3