Krajský přebor: muži FC Rokycany dosáhli na povinné body v souboji s rezervou TJ Klatovy. V Husových sadech však byli věrní fanoušci svědky trápení, což vystihuje i výsledek 3:1.

1.A třída: první nerozhodný výsledek si až v jedenáctém vystoupení zaknihoval nováček ze Zbiroha. Dospěláci TJ Město vedli v Plzni nad Vodními stavbami 1:0, ale domácím se po přestávce podařilo srovnat krok. Přesto náš zástupce umazal další záporný bod v tabulce pravdy.

1. B třída: výhrou 4:1 nad Malesicemi po poločase 3:0 si Čechie Příkosice zajistila nejen další tři body do průběžné tabulky 1. B třídy skupiny C, ale i momentálně vedoucí pozici (v neděliodpoledne ji mohla přeskočit Tlučná). Úvodní branku střetnutí vsítil Pavel Hrubý, zbylé tři góly zařídil Jiří Krystl, z toho jeden z pokutového kopu. Utkání s přehledem odřídil rozhodčí Velíšek.

Okresní přebor: Mirošov utrpěl před svými fanoušky debakl 1:5 s Cheznovicemi a nevedlo se ani sousedům z Dobříva. Sokol prohrál s rezervou Mýta 2:6.
Po delším půstu zabral Těškov. V nedalekém Skomelně remizoval 2:2, když za hosty pálili do černého Onufriy a Tůma.

Okresní soutěž: houževnatý Mirošov B trápil Slavii Kakejcov v jejím království. Derby bylo hodně vyrovnané a favorizovaní domácí až po vysunutí stopera Čady do útoku otočili stav na 4:2.

Divize dorostu: Rokycany zaválely v Klatovech. Starší chlapci FC tu zvítězili 3:0 (dvakrát Kotnauer a jednouJedlička), jejich mladší kolegové byli úspěšní v poměru 4:1 (Procházka, Kubík, Spěváček a Bíba).

Společný městský přebor dorostu: Mirošov v sobotu neuspěl. Podlehl doma Černicím 2:3, i když v půli 2:1 vedl.

Krajská soutěž žáků: Strašice prohrály v Plasích těsně 1:2 a nedařilo se ani záloze Rokycan. Gólem z poslední minuty podlehla Boru 0:1.