Dorost Rakové dělal radost ve Volduchách

VOLDUCHY -Fotbaloví dorostenci TJ Sokol Raková si pozvali vrstevníky Plas k mistrovskému souboji do Volduch. Úzká spolupráce obou našich klubů pokračuje a společnému týmu se daří. Potvrdil to i nedělní souboj s ambiciozními seveřany.

5.6.2007

Raková–Plasy 4:2 (2:1) – hosté jsou v tabulce výš, a tak byli papírovými favority. Urostlí a důrazní chasníci Plas nedostatkem sebevědomí netrpí a v úvodu si vytvořili dvě slibné šance. Zahřmělo však na opačné straně. Rottenborn poslal rohový kop na Burdovu hlavu a bylo to 1:0. Dlužno dodat, že v tomto okamžiku zaváhal brankář, protože centr do malého čtverce musí zneškodnit!

Rakovští zadáci se museli červenat ve 27. minutě. Nedokázali odkopnout míč a potrestal je zblízka Socha. Hned po rozehrání ovšem utekl Přibík (ve Volduchách zná každý drn) a prostřelil gólmana a ´domácí´ měli znovu navrch.

Brzy po obrátce se skóre měnilo, když nedovolený zákrok na domácího útočníka v šestnáctce ocenil sudí pokutovým kopem. Exekutorem byl brankář Šauer a bezpečně zvýšil na 3:1. Naši mladíci ještě dalších patnáct minut koncertovali a zejména střídající kroupa měl na kopačkách minimálně tři branky. Většinou ale pálil příliš vysoko.

V 69. minutě přece jen rozvlnil síť Přibík a tříbrankový náskok byl naprosto zasloužený. Domácí pak zvolnili a Plasy se několikrát dostaly k ohrožení jejich svatyně. Kosmetickou úpravu konečného stavu zařídil v 90. minutě Lauko dobře provedeným trestným kopem z 22 metrů.

Vítězové se představili v sestavě: Šauer, Koranda, Tomášek, Ineman, Jakub Procházka, Pelc, Kašpar, Michal Procházka, Rottenborn, Burda, Příbík (střídali Jelínek, Kroupa a Hraběta).

Další výsledky: Rokycany B vyhrály v Plzni nad Slovanem 5:1. Hrádek si doma poradil s Bezdružicemi v poměru 4:0 a pouze Strašice utrpěly debakl 0:6 v Žihli.