Rokycany B vládnou

ROKYCANSKO-Fotbalisté absolvovali další kolo přeboru Rokycanska. Neobešlo se bez potíží, neboť jeden duel musel být odložen.

2.10.2007

Břasy B–Mirošov 2:0 – Primalex splnil roli favorita, ale končil bez vyloučeného Slezáka.

Mýto B–Hrádek nehráno. Trávník Slavoje nebyl v regulérním stavu, což tři hodiny před výkopem potvrdil sudí Jiří Lisý. Náhradní termín určí STK (pokud se kluby nedohodnou).

Rokycany B–Volduchy 6:1 (2:1) – záloha FC se dostala na první pozici. Až ke konci úvodní pětačtyřicetiminutovky se dostala do vedení a ve druhém dějství kralovala. Třikrát skóroval Šťastný, jednou Zajíček, Petr Sloup a Kořínek. Za poražené korigoval Špelina.

Cheznovice–Holoubkov 3:1 (2:1) – hned v sedmé minutě se radovali hosté zásluhou Mužíka. Vzápětí vyrovnal Simr a ve 21. minutě rozvlnil síť Dvořák. V 80. minutě připojil pojistku znovu Simr.

Skomelno–Strašice 0:1 – první tříbodový zisk Spartaku, o který se zasloužil Telekeš.

Dobřív–Radnice 1:1 (1:0) – pořádající Sokol zvedá po ragickém úvodu hlavu. Vedení mu zajistil Hlavatý z penalty, až v 84. minutě ambiciozní hosté srovnali.

Těškov–Kařez 1:2 – domácím se po sérii tří výher vůbec nedaří. Gól Tůmy z penalty byl slabou náplastí na nováčkovský elán zkušeného protivníka, který dokázal vykolejit i hlavního sudího.