Muži FC zahodili, co se dalo

ROKYCANKO - Fotbalové soutěže dospělých pokračovaly v rámci kraje a naši zástupci si počínali se střídavými úspěchy.

7.5.2007

Přebor mužů
Rokycany doma jen remizovaly s Chanovicemi 0:0. Naši fotbalisté měli výraznou převahu, jenže spálili hodně příležitostí, což je stálo výhru.
V příštím kole FC cestuje do Manětína.

1. A třídaSlavoj Mýto se představil v sobotu na hřišti v Plzni–Zátiší. S Vodními stavbami uhrál remízu 1:1, když oba góly padly už v prvním poločase. Ve slušně hraném utkání sudí Vocelka karty nepotřeboval.

1. B třída
Vedoucí Zbiroh nezaváhal a porazil Kaznějov 3:0. Stále je na špici a od Chotíkova (porazil s jistotou Zruč 4:1) ho dělí čtyři body!
Příkosice prohrávaly v Mladoticích 0:2, zásluhou Pražáka a Vlasty Nového dokázaly vyrovnat, ale seveřané připojili další dva góly a vyhráli 4:2.
Až včera v podvečer kopal Hrádek před svými fanoušky s TJ Plasy.

Mládež
V krajské soutěži dorostu Hrádek deklasoval Starý Smolivec 6:2, v půli to bylo 0:1.