Kakejcov–Cheznovice B 6:2 (3:2) – favorizovaná Slavia prohrávala ve třicáté minutě 0:2 (Kolář a Hozák). K obratu zavelel Havlíček a ještě do poločasu stav otočil dvěma trefami Blecha. Po přestávce domácí náskok zvýšili zásluhou Gutiče, Majera a Vyskočila.

Holoubkov B–Břasy B 4:4 (1:2) – gólovou přeháňku načal domácí Dragoun, ovšem Primalex kontroval Přibylem a Vladimírem Krocem. Vavroň po změně stran vyrovnal, jenže Kalaš a znovu Přibyl zařídili průběžné skóre 2:4. Proti byli Drábek se Zelenkou, kteří rozvlnili síť v 83. a 88. minutě.

Mirošov B–Skomelno B 1:1 (0:0) – vše podstatné se událo na začátku druhé půle. Jižanům zajistil vedení Huml, brzy vyrovnal Král.

Kařez–Radnice B 3:0 (2:0) – hosté dorazili jen v deseti a usnadnili tak soupeři cestu za třemi body. Bártík, Polák a Tupec pokořili brankáře Vráťu Krchova a Kařez je rázem ve hře o přebor!

Raková B–Lhota 4:0 (0:0) – borci od Radče inkasovali poprvé v 50. minutě po trefě Vinše a poté neproměnili pokutový kop. Vymstilo se jim to, neboť v koncovce přidali další góly Pavel Brejcha, Šilhánek a Janda.

Líšná–Zbiroh B 4:0 (1:0) – v derby se zrodila ještě milosrdná prohra zálohy TJ Město. Pět minut před odchodem do kabin hosty načal Tuček a po změně stran debakl zvýraznili Drahovzal i dvakrát Hrdlička. Nedohrál Razím (Zbiroh B), vyloučený po dvou žlutých kartách.

Příkosice B–Strašice B 2:10 – duel, označený za šlágr kola, byl nakonec jednoznačnou záležitostí Spartaku.

1.Strašice B 15 3 4 70:30 48
2.Břasy B 13 6 3 62:36 45
3.Kakejcov 12 4 6 61:23 40
4.Kařez 11 7 4 62:31 40
5.Líšná 11 3 8 46:35 36
6.Zbiroh B 10 6 6 49:39 36
7.Příkosice B 10 4 8 51:48 34
8.Radnice B 9 5 8 52:39 32