Kakejcov–Hrádek B 1:1 (1:0) – jižanské derby dvou kvalitních celků bylo vyrovnané a odpovídá tomu konečný výsledek. Ve 35. minutě otevřel skóre Svítek ze Slavie a v 72. srovnal Sommer. Dvě minuty před konečným hvizdem sudího Kaščáka byly k vidění dvě červené karty, jejichž adresáty se stali Havlíček (Kakejcov) a Pátek (Hrádek). Domácí nestor byl navíc podle zápisu při odchodu do šaten inzultován.

Líšná–Volduchy B 3:0 (2:0) – domácí zúročili vynikající úvod. Ve třetí minutě se trefil Pospíšil a ve třinácté Drahovzal. Pojistku připojil v 68. minutě znovu Pospíšil.

Zbiroh B–Holoubkov B 3:2 (0:2). V azylu na Březině (záloha TJ Město se sem přesune ještě dvakrát) se v první půli dařilo ´hostům´. V osmé minutě se trefil Bělohlávek a v desáté Mleziva. Zbirožští se z nedělního oběda probrali až po přestávce V 51. minutě snižoval Ludvík, v 62. minutě vyrovnal Kotva a v 78. minutě otočil stav Kugler junior!

Břasy B–Radnice B 2:1 (0:0) – také druhý duel na kopci v Březině nepostrádal napětí. Věnovat se mu budeme podrobněji. Dnes uvádíme, že za Primalex byl dvakrát úspěšný Vladimír Kroc a soupeři nestačila k bodovému zisku ani trefa Tomáše Buchance.

Cheznovice B–Lhota 3:0 (1:0) – po půlhodině hry se trefil Stupka a dvakrát po obrátce byl úspěšný Vondrášek.

Raková B–Mirošov B 6:0 – vítězové se dočkali prvních bodů a hned po takové kanonádě. Dvakrát pokořili gólmana FC Orosz, Brejcha a Burda.

Strašice B–Skomelno B 4:2 (1:1) – Spartak se prosadil až ve druhé půli. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Sovadina a Havel, kontrovali Barnet s Hálou.