Dobřív–Radnice 3:2 (2:0) – borci pořádajícího klubu sbírali letos zkušenosti a skončili poslední. Nic na tom nemohlo změnit ani loučení, k němuž dorazil protivník jen s osmi hráči, trenérem Loukotou a pomezním rozhodčím. S ohledem na objednání autobusu je to ze strany chybějících mladíků přístup přinejmenším nezodpovědný.

Duel startoval převahou domácích. Trojnásobná přesilovka musela být přece jen znát, ale až ve 25. minutě tlak vyjádřil vedoucím gólem Linhart. Na 2:0 zvyšoval o osm minut později Šťastný a zdálo se, že si Dobřív zaknihuje bezpečné vítězství.

Po přestávce však domácí ´odešli´ a přenechali iniciativu soupeři. Radničtí nabídnutou šanci neodmítli. Dvakrát jejich pokusy prosvištěly těsně kolem Kraftovy svatyně. Až Melicharův pokus se ujal a Sokolu varování nestačilo. V 74. minutě se vyznamenal gólman Dobříva, ovšem odražený míč poslal za jeho záda Loukota mladší. Až stav 2:2 vyburcoval mladíky pořádajícího oddílu z letargie. Vrhli se do útoku a brankář Kőrner měl plné ruce i nohy práce. Vedl si skvěle do 85. minuty, kdy ho po rohovém kopu přelstil Švejda.

Tři body za nejtěsnější výhru domácí uhájili. Radničtí naopak vážně uvažují o zrušení dorosteneckého týmu, ale snad založí rezervu dospělých. Pro osmičku Štefan Kórner, Esterka, Krchov, Jaroslav Kőrner, Šístek, Loukota, Zahradník a Melichar to tedy bylo loučení s jednou kapitolou jejich fotbalové života.

Dobřívští ve složení Kraft, Ondřejíček, Švejda, Vondrášek, Linhart, Šťastný, Monhart, Vild, Krafta, Tomáš Koudelka a Filip Koudelka) mají naopak výhodu v tom, že kádr se téměř nezmění.

Hrálo se slušně, rozhodčí utkání žádnou kartu nepotřeboval.