Zbiroh B–Kakejcov 2:3 (2:1) – s A–týmem do Nepomuka odjeli Ludvík, Barsa i Prusík a další hráči chyběli (Chvojka,Sobotka). První půle byla přesto z pohledu domácích solidní. Zbiroh B se ujal vedení hlavičkou Rudy Pražského z velkého vápna, která přeletěla gólmana! Dlouho to nevydrželo. Po rohu si nejvýše vyskočil hostující hráč Čada a nedal Hrabákovi šanci. Slavia ožila, jenže radovali se znovu domácí. Po akci Kotvy s Hermanem dorazil míč do sítě prvně jmenovaný hráč.

Do druhé půle vstoupili borci pořádajícího klubu velmi dobře. Kombinační hrou po zemi a do křídel tlačili hosty k jejich bráně. Bohužel žádnou vážnější šanci si nevytvořili s výjimkou dvou skrumáží před kakejcovskou svatyní. S přibývajícím časem jižané přidali na důrazu a dostali protivníka pod trvalý tlak. Některé šance Slavie volaly po gólu a dvě příležitosti se ujaly. Nejprve po tvrdé ráně za hranicí šestnáctky Slavia vyrovnala a na 2:3 se trefil útočník parádní ranou z otočky.

Celkově byli hosté lepším týmem. Zbirožští doplatili na to, že neměli prakticky hráče na střídání. V základní sestavě nastoupili dva dorostenci - Rada s Laiblem (na střídání byl ještě Václav Bystřický), kteří ve čtrnáct hodin hráli poslední přípravný zápas v Komárově (prohráli se Středočechy 2:5) a ke konci už bylo vidět, že toho mají dost. Aby těch ztrát nebylo málo, prohráli těsně i muži Zbiroha A na jihu Plzeňska s Nepomukem v poměru 1:2.

Dnes, tedy ve středu 22. srpna,čeká zálohu TJ Město druhé vystoupení před vlastními fanoušky. Od 18 hodin si to rozdá s Rakovou B. Připomeňme si ještě sobotní sestavu: Hrabák, Herman, Havlíček, Švehla, T. Pražský, Rada, Laibl, Laubr, Razím, J.Kotva, R. Pražský (V. Bystřický, Kugler starší).