Zbiroh B rozstřílel v první půli Rakovou B

ZBIROH -Ve vloženém dějství okresní soutěže v kopané si fanoušci ve Zbiroze přišli na své. Záloha TJ Město rozdrtila Rakovou B 8:3 (6:2). Za domácí třikrát skórovali Bystřický a Barza, jednou Laubr i Prusík.Za poražené byl dvakrát úspěšný Janda a jednou Šilhánek.

29.8.2007

Domácí nastoupili tentokrát v kompletní sestavě a bylo to na jejich projevu proti zápasu s Kakejcovem (2:3) znát. Hned v páté minutě zatáhl míč po pravé straně Prusík a jeho centr do pokutového území proměnil hlavou Ladislav Bystřický. Hned z protiútoku domácí inkasovali, na 1:1 srovnal Janda. V 18. minutě šli hosté do vedení, když se po nepovedené malé domů k míči dostal Šilhánek, který bez problémů skóroval.

Ve 22. minutě se po rohovém kopu nejlépe orientoval Vašek Laubr a chytrou ranou zařídil stav 2:2.. netrval dlouho, protože o tři minuty později poslal dlouhý centr Švehla, míč chytře pustil Bystřický a Prusík své sólo s přehledem zakončil. V posledních dvou minutách prvního poločasu se ještě prosadili Barza a znovu Bystřický. Do kabin se tedy šlo za stavu 6:2 pro domácí.

Druhý poločas na góly nebyl tak bohatý. Nejprve za hosty ve 48. minutě snižoval Janda, který naběhl do pokutového území na centrovaný balón z pravé strany. V 73. minutě potěšil Barza přítomné diváky často nevídaným kouskem. Nejprve z malého vápna hlavičkoval do břevna, odražený míč pak napálil nohou do břevna a teprve na potřetí tentokrát znovu hlavou skóroval. Gólový účet uzavřel svým třetím gólem po samostatném úniku po levé straně Ladislav Bystřický.

Zbiroh nastoupil v sestavě: Dongres, Tomáš Pražský, Herman, Kugler ml., Švehla, Laubr, Nikola Sklenář, Prusík, Barza, L. Bystřický a Razím. V poločase střídal Laibl Laubra a Ludvík Razíma. Na posledních 25 minut nastoupil René Faier, který se vrátil po těžkém zranění na zelený trávník po několika letech.

29.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Rokycany utrpěly debakl s lídrem

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

Příčinou smrti týrané Janičky bylo poranění hlavy

Rokycany - Krajští kriminalisté se případem nadále zabývají.

Motorista v Hrádku byl pozitivní na amfetamin

Hrádek – Hrádečtí policisté v závěru týdne zastavili motoristu, který před jízdou fetoval.

Starosta Zvíkovce poslal pohár do Ostrova

Zvíkovec – Aktivní hasiči v obci na severu Rokycanska uspořádali první ročník soutěže jednotek požární ochrany ve vyprošťování.