Losiná – Zbiroh 2:4 (1:2 ) – za hosty se do černého trefili Petr Staněk, Bubeník, Brož a Michal Jaroš.

Už tomu pomalu fanoušci začínají věřit. Hrát venku je pro Zbiroh výhoda. Po úspěchu v Lubech poslal los nováčka znovu ven a opět z toho byl triumf. Staňkov je definitivně odpuštěn. Nyní už je třeba začít bodovat a skórovat i na domácím hřišti. Bilance je tak trochu podivná: doma bez bodu a gólů, venku 6 bodů a 10 gólů (ten jediný domácí byl vlastenec Kolovče).

V Losiné podali hosté o trochu horší výkon než v Lubech, ale měli tentokrát potřebné štěstí. Už ve 20. minutě proměnil Petr Staněk pokutový kop a navíc domácí provinilec uviděl červenou kartu. Nutno však podotknout, že Losinští i v deseti byli velice nebezpeční a ve čtyřech případech minuli naší branku jen o pár centimetrů. Dokonce dokázali v deseti dvakrát skórovat. Nejprve ve 30. minutě na 1:1 a po přestávce v 50. minutě na 2:2. To srovnávali náskok Zbiroha, který gólem do šatny zajistil Bubeník po přihrávce Palka.

Naštěstí naši vyslanci na stav 2:2 odpověděli okamžitě. V 52. minutě proměnil Šebův centr Brož hlavou ve vedoucí gól. Potřetí už Losiná nevyrovnala. Naopak Michal Jaroš zblízka napálil míč centrovaný Konětopským prudce pod břevno. To běžela 65. minuta.

Ve zbývajícím čase se už skóre neměnilo, i když na hřišti bylo stále rušno! Střídající domácí „zběsilec“ dokázal za pár minut pokopat kdekoho a po zásluze šel předčasně do sprch. Druhým vítězstvím venku smazali TJ Město domácí manko a přivezené body je třeba potvrdit doma! V neděli dopoledne přijedou na sever Rokycanska zatím nevýrazné Blovice.

Sestava z Losiné: Petr Mulač, Olda Staněk, Říha, Brož, Standa Jaroš, Bubeník, Šeba, Palek, Petr Staněk, Michal Jaroš, Konětopský. Střídali tři hráči: Jan Mulač, Zajíček a Bystřický.