Zbiroh-Slovan Spoje Plzeň 3:0 (2:0) – o góly se podělili Simandl , Bystřický a Laibl.

Soupeř z krajské metropole dorazil s menším zpožděním. Alespoň stačil roztát sněhový poprašek. Slovan v posledních pěti utkáních neprohrál, proto se dal očekávat tuhý boj. Úvod utkání byl také vyrovnaný a o rychlé akce na obou stranách nebyla nouze.

Ve 22. minutě pronikal v pokutovém území Simandl a byl podražen. Nařízený pokutový kop proměnil se štěstím Bystřický. O tři minuty později opět Simandl našel před bránou Radu, ale jeho střela trefila obránce, který zaskakoval za vybíhajícího brankáře.

Po půlhodině hry zůstaly neproměněné tři šance Zbiroha, které šly v rychlém sledu za sebou: střela Simandla těsně vedle a hlavičky Kuglera a Slezáka skončily rovněž mimo bránu. Přesto ve 35. minutě nahrál Bystřický Simandlovi a ten zvýšil na 2:0.

V úvodu druhého poločasu neproměnil tutovku Slezák, který skoro z brankové čáry trefil pouze u tyče stojícího obránce. V 50. minutě předvedl ukázkovou akci Laibl, když si pohrál se třemi protihráči a jeho střela skončila těsně nad.

V šedesáté minutě se už Laibl nemýlil a po přihrávce Simandla uzavřel skóre zápasu na 3:0.

Mladíci TJ Město zaznamenali čtvrté vítězství v řadě! Se ziskem 18 bodů jsou na 7. místě průběžné tabulky, ale na třetí místo ztrácejí pouhé dva body. Tahle příčka patří dalšímu soupeři Zbiroha (Starému Smolivci) a výsledek zápasu hodně napoví o našem celkovém umístění po podzimu.

Vítězná sestava: Svěchota, Slezák, Švehla, Rada, Kugler, Simandl, Bystřický, Keller, Sklenář, Laibl a Moravec. Střídali Smitka, Kotva, Bukvic a Gvušč.