Mýto pustilo doma peří

MÝTO -Fanoušci, kteří přišli v krásném letním počasí na hřiště Slavoje Mýto, netušili, jaký šok jim jejich borci připraví. Prohráli totiž vysoko se soupeřem, kterého by měli doma porážet. A jak se to seběhlo?

8.8.2007

Mýto–Losiná 1:4 – začátek vypadal pro domácí nadějně. Ve 3. minutě bomba Kalčice z trestného kopu minula šibenici. V minutě čtrnácté si z levého křídla naběhl do slibné pozice hostující Šilhánek a střílí mimo. Vzápětí Michal Huml poslal dopředu dlouhý míč, ten hlavou prodlouží Kříž a před nabíhajícím Veverkou v poslední chvíli zažehnal nebezpečí Robert Kreuzman.

Na opačné straně ztratil míč Kalčic, Fremr postupoval na Špicla, a ten jeho pokus chytil. O osm minut později prošel Fremr do vápna z pravého křídla a našel neobsazeného Šilhánka – 0:1! Chvilku na to byl v akci opět Fremr a tentokrát skončil míč na tyči. Srovnat krok mohl Kříž (na hostování z Rokycan), ovšem jeho hlavičku vyrazil Kreuzman nad břevno. Deset minut před odchodem do kabin zůstal Tančouz sám před pokutovým územím a vychutnal si Špicla.

Naděje Mýtu svitla po rohovém kopu, kdy se míč se štěstím dostal k Císařovi, jehož hlavička znamenala snížení na 1:2. Jenže hned po rozehrání Veleman před šestnáctkou zamířil přesně k tyči a odstup byl znovu dvoubrankový. Ve 45. minutě Křížův trestný kop přeletěl břevno.

Po změně stran Štychovu přihrávku před bránu vystihl Kreuzman a na druhém konci areálu Fremr našel připraveného Špicla. Se střelou Veverky si hostující brankář poradil a hra nahoru–dolů pokračovala. Špicl si poradil se střelou Jaroslava Kreuzmana, ale v 68. minutě vyšel ze stejného minisouboje vítězně útočník Losiné a ukllidil míč ke Špiclově tyči – 1:4. Nepříznivý vývoj mohli borci Slavoje přibrzdit. Alespoň o kosmetickou úpravu prohry se snažili Veverka (pokus opět kryje R. Kreuzman), v 77. minutě Martin Kovář (hned po střídání mu jeho gólovku chytá R. Kreuzman) a v 80. minutě Veselý přehodil gólmana i břevno.

Vstup do nové sezony tedy Slavoji vůbec nevyšel, a tak jsou všichni fanoušci zvědavi na reparát, který budou modrobílí skládat tuto neděli opět před vlastním publikem. Hostí od sedmnácti hodin Vodní stavby Plzeň, které minule zdolaly Žákavou.

8.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

Bezdomovci Václavu Dražskému hrozí za znásilnění a další trestnou činnost až 10 let vězení.
4

Družku znásilňoval, pak ji oloupil

V Mýtě úřadoval neznámý zloděj

Sedláčkova výstava v neděli končí

Rokycany - Letní výstava obrazů známého výtvarníka a rokycanského rodáka Aleše Sedláčka se pomalu chýlí k závěru.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.