Příkosice - Břasy 3:1 (2:0)

Ve vyrovnaném a pohledném zápase rozhodly šťastné branky jižanů v první půli. Hned v úvodu vystřelil domácí hráč za hranicí šestnáctky, brankář Vráťa Krchov míč vyrazil před sebe a dobíhající Špillar nadvakrát otevřel skóre.

Krátce před přestávkou stoper s brankářem Primalexu zaváhali s rozehrávkou. Přišli o míč a z nevydařeného gólmanova odkopu vrátil příkosický Vodrážka balón bez přípravy do sítě. Mezi tím skórovali také hosté po krásné akci, ale branka nebyla uznána pro ofsajd.

To se povedlo Primalexu až nedlouho po změně stran, když Petr Fridrich vysunul krásným míčem Moravce, ten prodloužil na Vladimíra Kroce do samostatného úniku a břaský kanonýr technickou střelou k bližší tyči snížil na 2:1.

V závěru střetnutí pak Břasy otevřely hru ve snaze o vyrovnání, ale své šance neproměnily. Naopak Čechie měla možnost podnikat rychlé protiútoky. Po jednom z nich se Primalex ubránil několika závarům před svou svatyní díky výtečným zákrokům brankáře Vr. Krchova.

Z následného rohového kopu si na balón nejlépe naskočil František Bůcha a usměrnil jej přesně pod břevno. V pohodě a bez karet rozhodoval Václav Havránek z Rokycan.

V dalším utkání porazil Hrádek hosty ze Strašic 5:3 a pojistil si vedení v tabulce.